Інтерфакс-Україна
07:47 25.07.2023

Жертв ворожого обстрілу Костянтинівки вже двоє

1 хв читати
Жертв ворожого обстрілу Костянтинівки вже двоє

Жертв ворожого обстрілу ввечері в понеділок Костянтинівки (Донецька обл.) уже двоє, повідомив голова ОВА Павло Кириленко.

"За уточненими даними станом на 07:00, під час вчорашнього обстрілу Костянтинівки 2 особи загинули (зокрема 10-річний хлопчик, він дістав поранення, несумісні з життям), 7 поранено (зокрема четверо дітей - дівчатка 5-ти, 11-ти та 12-ти років і дванадцятирічний хлопчик)", - написав він у телеграм-каналі.

За його словами, одна дитина серед поранених - важка, її доправили в сусідню область для надання висококваліфікованої медичної допомоги. Стан інших дітей задовільний.

Раніше повідомлялося, що близько 19:00 окупанти відкрили вогонь по місцевій водоймі, на березі якої відпочивали люди. Стріляли із РСЗВ "Смерч" із касетними боєприпасами.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росія у перший день нового року вдарила дронами по портовій інфраструктурі України - віцепрем’єр

З 1 січня усі закупівлі для ЗСУ передаються єдиній Агенції оборонних закупівель Міноборони – Шмигаль

Більше 1,2 тис. переселенців подали заяву на іпотеку для придбання житла - Мінсоцполітики

Новорічна ніч у Києві минула спокійно, без грубих порушень порядку — поліція

СБУ затримала у Києві 64-річну мешканку Макїївки, яка працювала на окупантів

Росіяни вдарили по Херсону, загинув чоловік – ОВА

ЦРУ вважає, що Україна не націлювалася на резиденцію Путіна під час атаки дронами, всупереч заявам Кремля – ЗМІ

Пожежа сталася у барі на гірськолижному курорті у Швейцарії, є загиблі

У всіх регіонах України застосовуються заходи обмеження споживання – Міненерго

Ще два комплекси Patriot стали на захист України - Міноборони

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА