Інтерфакс-Україна
13:32 25.07.2023

Кличко ініціює створення на платформі АМУ Координаційної ради для ефективної допомоги громад українським захисникам

1 хв читати
Кличко ініціює створення на платформі АМУ Координаційної ради для ефективної допомоги громад українським захисникам

Міський голова Києва Віталій Кличко ініціює створення на платформі Асоціації міст України Координаційної ради міських і селищних голів із Генеральним штабом і Міністерством оборони для ефективної допомоги громад армії. Про це Кличко заявив на початку позачергової сесії Київради, повідомляє пресслужба мера.

"Щодо допомоги армії хочу виступити з наступною ініціативою. По-перше: парламент має законодавчо врегулювати питання фінансування містами потреб військових. Щоб ми могли виділяти кошти підрозділам, що зареєстровані не тільки в нашій громаді. А також – ми повинні розуміти реальні потреби, що саме треба закуповувати (а не загально – дрони. Які саме, кому саме, у якій кількості?). До того ж дрони – не панацея. Нашим захисникам потрібно ще багато чого, – починаючи із засобів антидронового захисту наприклад", - вказав Кличко.

Для того щоб гарантувати системну роботу із забезпечення потреб армії, Кличко запропонував створити Координаційну раду, до якої входитимуть представники Генштабу і Міноборони.

"Створити Координаційну раду на платформі Асоціації міст, яка об’єднує громади. Щоб зусилля місцевого самоврядування були скоординованими і максимально ефективними. Громадський контроль за цим може здійснювати громадська рада, створена нещодавно при Міністерстві оборони. Щоб процес був відкритим і зрозумілим суспільству", - наголосив Кличко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Дронова атака РФ на енергооб'єкти знеструмила низку споживачів у кількох областях – "Укренерго"

Сибіга: Росія повинна відповісти чітким і безумовним «так» на пропозицію щодо тимчасового перемир’я

Мін'юст готовий ініціювати санкції щодо причетних до вилучення та знищення архівів на окупованих територіях

Голова Укрдержархіву Хромов задекларував 2 млн грн доходів за 2024 рік

Двоє дорослих та дитина загинули в побутовій пожежі на Харківщині – ДСНС

Загиблому пілоту F-16 Олексію Месю присвоєне звання Героя України посмертно

Втрати Національного архівного фонду від початку повномасштабного вторгнення менше 2% - голова Укрдержархіву

Генштаб ЗСУ повідомляє про зменшення ударів ворога на курському напрямку за останню добу

На ПП "Вишнє-Нємецьке" – Ужгород" з 17 по 19 березня частково обмежать рух вантажівок через ремонт

Мін'юст і Мінцифри працюють над ідеєю Електронного архіву

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА