Інтерфакс-Україна
09:07 03.08.2023

Росіяни обстріляли церкву в центрі Херсона, поранено трьох людей - ОВА

1 хв читати

Російські окупанти вранці у четвер обстріляли церкву в центрі Херсона, поранені троє людей, повідомив голова ОВА Олександр Прокудін.

"Зранку російська армія обстріляла церкву у середмісті Херсона. Поранено трьох пасажирів тролейбуса, що їхав повз собор у момент російського удару. Каретою швидкої їх шпиталізували", - написав він у телеграм-каналі.

За його словами, 39-річній жінці та 53-річному чоловіку надається медична допомога, проводиться обстеження.

Крім цього, важкі поранення грудної клітки та закриту черепно-мозкову травму дістав 74-річний чоловік. "Лікарі борються за його життя", - зазначив Прокудін.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДСНС: На Харківщині нічна атака ударних БПЛА спричинила пожежі, є постраждала

Кабмін схвалив реорганізацію комунальних закладів профосвіти в некомерційні товариства

Кабмін схвалив концепцію розвитку кадрового потенціалу наукової сфери "Національна система дослідників України"

Кабмін дозволив зарахування педстажу українським педагогам, які навчають за кордоном у верифікованих суботніх школах

Окупанти за добу втратили 1 140 осіб та 125 од. спецтехніки - Генштаб

ДСНС: П’ятеро людей постраждали в Одесі через атаку БПЛА, виникла пожежа на об’єкті енергетики

Під ворожим обстрілом опинилися 23 населених пункти Запорізької області

4 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

На трасі М-11 Львів–Шегині сталася ДТП із травмованими

Сили оборони відбили з початку доби 158 ворожих атак ще на 11 напрямках - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА