Інтерфакс-Україна
10:51 06.08.2023

Окупанти обстрілювали Красногорівку, Курахівку та Авдіївку Донецької області - голова ОВА

1 хв читати

Протягом доби російські окупанти обстрілювали Красногорівку, Курахове та Авдіївку в Донецькій області, жертв немає, повідомляє голова ОВА Павло Кириленко.

На Волноваському напрямку внаслідок обстрілів зруйновано будинок у Максимівці Вугледарської громади, також окупанти обстрілювали Вугледар і Богоявленку.

На Горлівському напрямку внаслідок ворожих обстрілів загинула 1 людина і 2 поранені в Нью-Йорку, також пошкоджено 14 будинків і школу. Окрім цього в Торецьку пошкоджено адмінбудівлю.

У Часовоярській громаді пошкоджень зазнали 2 приватні будинки, багатоповерховий будинок і промислова будівля.

На Лисичанському напрямку внаслідок обстрілів загинула 1 людина в Торському Лиманської громади. Також зруйновано 2 будинки та пошкоджено 3 у Сіверську.

Загалом за добу через обстріли росіян загинули 2 людини в Донецькій області, поранено 2.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський і Стубб зустрілися з керівниками фінських компаній у галузі ОПК, енергетики та телекомунікацій

У Львові затриманий покінчив життя самогубством у камері тимчасового тримання

Стубб: Нам є чому повчитися на досвіді України

У Повітряних силах ЗСУ спростували збиття росіянами українського F-16

Білий дім: США продовжують надавати Україні розвіддані

Двох чоловіків поранено внаслідок ворожого обстрілу Запоріжжя

Ми ще ніколи не були так близько до миру, як сьогодні, – прессекретар Білого дому

Делегація Ради та гендиректор директорату ЄК з політики сусідства обговорили виконання програми Ukraine Facilities

Зеленський: Українська та американська команди готові зустрітися в Саудівській Аравії найближчими днями для продовження переговорів

Зеленський і Трамп обговорили ситуацію в Курській області, звільнення полонених і повернення українських дітей

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА