Інтерфакс-Україна
11:48 11.08.2023

У службових приміщеннях "Київзеленбуду" відбуваються обшуки

1 хв читати
У службових приміщеннях "Київзеленбуду" відбуваються обшуки

Співробітники слідчого управління ГУ Національної поліції в м. Києві проводять обшуки в службових приміщеннях комунального об'єднання "Київзеленбуд", повідомляє Київська міська державна адміністрація.

"У службових приміщеннях "Київзеленбуду" відбуваються обшуки.... Обшуки проводять співробітники слідчого управління ГУ Національної поліції в м. Києві", - йдеться в телеграм-каналі КМДА в п'ятницю.

"КО "Київзеленбуд" надає всі необхідні наявні документи та всіляко сприяє повному та всебічному розслідуванню у встановленому кримінально-процесуальним законодавством порядку", - наголошується в повідомленні. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нові жертви окупантів на Донеччині: 2 загиблих і 9 поранених

Russians hit Sloviansk TPP few hours ago – Zelenskyy

РФ думає про те, як продавати свої підприємства в Європі, оскільки вони не зможуть працювати - Зеленський

Росіяни завдали ударів по Слов'янській ТЕС, дві людини загинуло

З ТОТ до батька на підконтрольну територію виїхав підліток, повідомив голова ОП

Ще одну посилку із небезпечним вмістом було виявлено під час контрольних заходів у відділенні "Укрпошти", де стався вибух

Кожен 10-й підліток віком 10-18 років часто питає поради про свій емоційний стан та настрій у ШІ - дослідження

Аукціон ПриватБанку з продажу "Дніпро-Арени" зірвався через відсутність заявок

Экс-глава "Укрэнерго" Кудрицкий вышел из-под стражи после внесения 13,7 млн грн залога

Ексочільник "Укренерго" Кудрицький вийшов з-під варти після внесення 13,7 млн грн застави

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА