Інтерфакс-Україна
18:52 13.08.2023

У Стебнику Львівської області чоловіка госпіталізовано з опіками внаслідок вибуху газу в приватному будинку - ДСНС

1 хв читати

Мешканця міста Стебник Львівської області госпіталізовано внаслідок вибуху газу і подальшої пожежі в приватному будинку, повідомляє пресслужба Головного управління ДСНС у Львівській області.

За даними пресслужби, повідомлення про пожежу надійшло о 14:57 у неділю, на місце пожежі прибули співробітники пожежної охорони з Дрогобича та Стебника.

"На момент вибуху газу в будинку перебував його 56-річний власник, якого з опіками всього тіла госпіталізували до міської лікарні Дрогобича. Також в одній із кімнат будинку виникла пожежа", - зазначено в повідомленні.

Пожежу загасили о 15:31. Унаслідок вибуху в будинку пошкоджено стіни на площі 200 кв. м, є загроза руйнування будівлі. Причини вибуху з'ясовують співробітники поліції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін ліквідував селище Лучки Сумської області у звʼязку із включенням території до складу міста Ромни

Державний пакет акцій ОПЗ буде виставлений на торги із початковою ціною 4,5 млрд грн – Свириденко

Жительку Козачої Лопані поранено через удар російського дрону - МВА

Кабмін погодив експериментальний проєкт по запровадженню в школах програм профільної середньої освіти за академспрямуванням

Кабмін схвалив включення до реєстру ще 6 індустріальних парків - Свириденко

Чоловіки віком від 18 до 22 років зможуть безперешкодно перетинати кордон під час воєнного стану - Кабмін

Кабмін затвердив порядок ведення Реєстру організаторів азартних ігор у гральних закладах казино

Кабмін ліквідував Коордраду з популяризації серед населення оздоровчої рухової активності

Кабмін затвердив порядок конкурсного відбору для надання фінпідтримки науковим фаховим виданням

Кабмін пропонує припинити у відносинах з РФ дії Конвенції про міжнародні автомобільні перевезення пасажирів і багажу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА