Інтерфакс-Україна
20:13 19.08.2023

У Чернігові внаслідок обстрілу по меддопомогу звернулися 140 осіб, 41 госпіталізовано

1 хв читати
У Чернігові внаслідок обстрілу по меддопомогу звернулися 140 осіб, 41 госпіталізовано

Унаслідок російського ракетного удару по центру Чернігова в суботу, 19 серпня, поранення дістали 140 осіб, повідомив голова обласної військової адміністрації (ОВА) В'ячеслав Чаус.

"Сьогодні росіяни вбили 7 чернігівців. 140 звернулися за медичною допомогою, госпіталізовано 41 (станом на зараз)", - написав Чаус у телеграм-каналі.

Він зазначив, що в драмтеатрі, по якому було завдано удару, проводилася зустріч представників бізнесу та волонтерської спільноти.

"Захід не передбачав залучення глядачів. Подібні заходи вже були в Києві, Львові, Харкові та Дніпрі. Як саме росіянам стало відомо про цей захід - зараз займаються правоохоронні органи", - наголосив він.

Очільник ОВА також уточнив, що за інформацією організаторів, після оголошення повітряної тривоги, всім учасникам було запропоновано пройти в укриття. Унаслідок російського удару постраждали також люди, які перебували в центрі міста, йшли з церкви, або просто проїжджали поруч.

Як повідомлялося, російські окупанти в суботу вранці завдали удару по драмтеатру в центрі Чернігова. Унаслідок влучання ракети сталося руйнування даху драмтеатру з подальшою пожежею.

Раніше повідомлялося про 136 постраждалих і 7 загиблих.

19-21 серпня оголошено в Чернігові днями жалоби.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США будуть вести війну проти наркотерористичних організацій – Рубіо

Окупанти втратили 131 особу на покровському напрямку - Генштаб

Сили оборони відбили з початку доби 147 ворожих атак - Генштаб

Зеленський висловив співчуття у зв’язку з аварією фунікулера в Лісабоні, внаслідок якої загинули десятки людей

Україна запускає конкурс на державно-приватне партнерство у порту Чорноморськ

Перед самітом "Коаліції охочих" спецпосланець США Віткофф прибув до Парижа - ЗМІ

Україна працює над гарантіями безпеки у коаліції охочих та у двосторонньому форматі з партнерами - Єрмак

ДБР розслідує загибель прикордонника на Волині, біля тіла виявлено зброю

Італійський суд відклав слухання щодо екстрадиції підозрюваного у справі "Північних потоків" до 9 вересня - ЗМІ

Зеленський і Макрон узгодили позиції щодо гарантій безпеки, оборонної підтримки та руху України до ЄС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА