Інтерфакс-Україна
04:29 21.08.2023

Ворог обстріляв Донецьку область, поранено чотирьох мешканців

1 хв читати

Російські окупанти в неділю обстріляли Авдіївку, Красногорівку та Торецьк, четверо цивільних зазнали поранень, повідомляє Донецька обласна прокуратура.

"20 серпня 2023 року окупанти в черговий раз здійснили обстріли населених пунктів Донеччини. Зокрема, у ворожий вогонь потрапили міста Авдіївка та Красногорівка, а також с.Петрівка м.Торецька", - йдеться у повідомленні.

За попередніми даними відомства, проти мирного населення окупанти використали артилерію.

Внаслідок влучень по житлових кварталах отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості четверо громадян – жінки 51 та 57 років та двоє чоловіків 54 та 81 року.

Як повідомляється, двоє постраждалих під час обстрілів перебували на території власних приміщень, ще двоє – чоловік та жінка у транспортних засобах, коли рухалися одним з автошляхів регіону.

З осколковими пораненнями, струсом головного мозку та контузією вони доставлені до медичних закладів.

Зазначається, що в результаті вибухів пошкоджено житлові будинки, паркани, господарські споруди.

Донецька прокуратура здійснює досудові розслідування щодо кримінальних проваджень за фактами порушення законів та звичаїв війни (ч.1 ст.438 ККУ).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Перші 30 паризьких автобусів вже прибули в Київську область і скоро вийдуть на маршрути - обладміністрація

Умєров повідомив про розмову з Віткоффом, Рубіо, Кушнером та радниками з нацбезпеки трьох країн-партнерів

На зустрічі радників 3 січня очікується участь представників понад 10 країн, а також НАТО, Єврокомісії та Євроради – Умєров

Кулеба: Сім громад України передають майже 40 автобусів для Одеси

Двоє українських моряків, захоплених піратами у водах Західної Африки, звільнені з полону – МЗС

Львів передає Одесі 10 автобусів – мер

Окупанти завдали дронового удару по Нововоронцовці Херсонської області, є загиблий

Генштаб: Уражено Туапсинський НПЗ, Таманьнєфтєгаз та низку інших цілей російських окупантів

Послам Індії, Пакистану та держав Центральної Азії донесли неприпустимість підігравання пропаганді РФ щодо "резиденції Путіна" - МЗС

Зеленський звільнив Магомедова з поста голови НКЦПФР – указ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА