Інтерфакс-Україна
20:33 14.09.2023

ЗС України продовжують наступ на південь від Бахмута і на мелітопольському напрямку

2 хв читати
ЗС України продовжують наступ на південь від Бахмута і на мелітопольському напрямку

Сили оборони України ведуть контрнаступ на південному фланзі бахмутського напрямку в Донецькій області та на мелітопольському напрямку в Запорізькій області, а на куп'янському і лиманському напрямках інтенсивність боїв дещо знизилася, повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

"На Бахмутському напрямку: на північному фланзі наші бійці захищають від ворога зайняті раніше позиції; на південному - ми наступаємо. Бої тривають у районі Андріївки, Кліщіївки, Курдюмівки. Там є просування вперед", - написала Маляр у телеграмі в четвер.

"На Мелітопольському напрямку сили оборони продовжують наступальну операцію, завдають окупаційним військам значних втрат у живій силі та техніці, що суттєво знижує їхню здатність оборонятися", - додала заступниця міністра.

На півдні України, за її словами, окупанти також атакували неподалік Малої Токмачки та Вербового Запорізької області, але ці атаки обернулися для окупантів значними втратами як у живій силі, так і в техніці.

"На Куп'янському і Лиманському напрямках ситуація без змін. Інтенсивність бойових дій дещо знизилася порівняно з кількома тижнями тому. Разом із тим, тривають ворожі обстріли і ворог не відступає від своїх наступальних планів. Наші сили оборони роблять усе, щоб ворогу не вдалося їх здійснити. Противник вів безуспішні наступальні дії в районах на північний схід від Берестового Харківської області, Білогорівки Луганської області та Богданівки Донецької області", - розповіла Маляр.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рубіо заявив, що передумовою зустрічі Трампа з Зеленським й Путіним буде зближення позицій України, Європи й РФ - ЗМІ

Трамп: є хороші шанси на зустріч з Путіним невдовзі

Понад 56 тис українських військових пройшли вишкіл у Великій Британії - міністр оборони Нідерландів

Сім житлових будинків у Сумах пошкоджені внаслідок атаки росіян - Григоров

Конгрес США готовий ввести санкції та мита проти РФ – сенатор Грем

Трамп має намір зустрітися з Путіним, а відразу після цього – з Путіним і Зеленським – ЗМІ

Трамп оцінив розмову Віткоффа з Путіним як більш продуктивну, ніж очікувалося - ЗМІ

Володимир Зеленський обговорив проблеми прифронтових територій із головами територіальних громад Сумської області

Зеленський обговорив з міністром і військовими плани Міноборони

Пожежі в дачному секторі в Сумах внаслідок удару росіян

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА