21:17 01.10.2023

Росіяни не зможуть ефективно протидіяти ракетам ATACMS, переконаний Ігнат

1 хв читати
Росіяни не зможуть ефективно протидіяти ракетам ATACMS, переконаний Ігнат

Російські комплекси не здатні ефективно протидіяти ракетам ATACMS, які Україна може отримати від західних партнерів, переконаний спікер Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат.

"Крилатих ракет багато не буває. Зараз є тандем. Сподіваємося на тріо з німецькою ракетою TAURUS, та й квартет доповнив би непогано ATACMS. Це балістика. Навряд чи російські комплекси зможуть ефективно протидіяти йому. Можливо, але все ж таки ракета здатна бити 300 км, а то й більше", - розповів він в ефірі ютуб-каналу "Ми-Україна".

На його думку, "саме слово "балістика" викликатиме тривогу в росіян".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Курщина є особистим приниженням для Путіна і він намагатиметься грати в підвищення ставок перед США, вважає Коваленко

Серед потерпілих від ракетних ударів по Кривому Рогу є поліцейські

Незважаючи на посилений тиск ворога, будемо тримати оборону на Курщині стільки, скільки це буде доцільно та необхідно - Сирський

Серед потерпілих від ракетних ударів по Кривому Рогу є поліцейські

Попри посилений тиск ворога, будемо тримати оборону на Курщині стільки, скільки це буде доцільно та необхідно - Сирський

Україна і Катар обговорили інтереси обох країн, зміцнення та розширення співпраці

Близько 15 країн висловили зацікавленість в обговоренні нової архітектури безпеки для України – Лекорню

Міністри оборони України та Катару обговорили розширення співпраці

Мирний мешканець постраждав внаслідок удару окупантів по Степногірську Запорізької області

Глава МЗС Канади: М'яч на боці Росії, яка повинна припинити свою агресію

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА