Інтерфакс-Україна
15:15 07.10.2023

Парламент України засуджує ракетні удари ХАМАС по Ізраїлю - Стефанчук

1 хв читати
Парламент України засуджує ракетні удари ХАМАС по Ізраїлю - Стефанчук

Верховна Рада України засуджує ракетні удари ХАМАС та інших палестинських угруповань по невинних мирних жителях Ізраїлю, написав спікер українського парламенту Руслан Стефанчук у соцмережах.

"Ми висловлюємо тверду підтримку Ізраїлю в його невід'ємному праві захищати свій народ. Зло має бути покаране у всіх його проявах, чи то теракти, чи то відкриті акти агресії", - наголосив він.

ОСТАННЄ

Служба військового капеланства укомплектована на 45% станом на жовтень

Три райони Харкова частково знеструмлені через удари по місту – мер

Координатор системи ООН в Україні запевнив у продовженні підтримки модернізації українського сільського господарства

МЗС України привітало звільнення останніх ізраїльських заручників, утримуваних ХАМАС

Четвертий міжнародний саміт з продовольчої безпеки відбудеться у Києві у листопаді - МЗС

У Харкові зафіксовано влучання по території медичного закладу, відомо про чотирьох постраждалих – мер

РФ атакувала Харків керованими авіабомбами, під ударом Слобідський район

Зеленський: Під час візиту до США обговорюватиму питання ППО та далекобійні можливості України

В Офісі президента відбулася зустріч із делегацією Ірландії, говорили про енергетику, членство України в ЄС та санкції проти РФ

Двоє людей загинули у Костянтинівці через атаку російських БпЛА, постраждали ще троє – МВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА