Інтерфакс-Україна
11:24 18.10.2023

Байден прибув до Тель-Авіва

1 хв читати

Президент США Джо Байден у середу прибув до Ізраїлю, повідомляє Associated Press.

Літак американського лідера приземлився в Міжнародному аеропорту імені Бен-Гуріона поблизу Тель-Авіва.

 

Раніше планувалося, що Байден також відвідає Йорданію, однак після скасування саміту з лідерами низки арабських країн в Аммані він від цієї ідеї відмовився.

Напередодні держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що візит Байдена покликаний продемонструвати підтримку Ізраїлю.

Очікується, що Байден під час візиту до Ізраїлю зустрінеться з прем'єр-міністром Беньяміном Нетаньягу та іншими ізраїльськими чиновниками.

Радикальне угруповання ХАМАС, що базується в Газі, 7 жовтня здійснило кровопролитний напад на південь Ізраїлю. У відповідь Армія оборони Ізраїлю розпочала проведення військової операції проти ХАМАСу.

ОСТАННЄ

Голова Ради прокурорів назвав критику добору в комісію САП тиском на Генпрокурора

У Польщі триває підготовка українських військових в рамках місії EUMAM Ukraine - Генштаб

Ворог просунувся поблизу двох населених пунктів Запорізької області - DeepState

7,5 тис. абонентів на Одещині залишаються без світла після негоди - ОВА

Другий раунд тристоронніх переговорів в Абу-Дабі було перенесено через зустріч представника США і Дмитрієва - ЗМІ

Російські оператори свідомо направили "шахеди" на автобус і мирних людей на Дніпропетровщині - радник Міноборони

Київ опівночі повертається до тимчасових графіків – ДТЕК

Кількість загиблих унаслідок атаки на автобус із шахтарями на Дніпропетровщині зросла до 16 осіб - Кулеба

Міністр оборони Німеччини: припинення підтримки України обійдеться дорожче, ніж допомога зараз

Україна розраховує на активність американської сторони щодо заходів деескалації — Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА