Інтерфакс-Україна
12:49 02.11.2023

Спроба противника наступати на вугледарському напрямку закінчилася для нього важкими втратами - Зеленський

1 хв читати
Спроба противника наступати на вугледарському напрямку закінчилася для нього важкими втратами - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський повідомив про спробу противника наступати на вугледарському напрямку, що закінчилося важкими втратами ворога.

"Провів щоденний селектор. Отримав інформацію щодо ситуації на фронті. Була спроба противника наступати на Вугледарському напрямку, але наші воїни зупинили її, завдавши ворогу тяжких втрат: десятки одиниць техніки, багато вбитих і поранених", - написав він у четвер у телеграм-каналі.

"Також тривають оборонні дії в Авдіївці та наші наступальні операції на півдні", - зазначив президент.

За словами Зеленського, "були звіти Міноборони щодо надходження снарядів, ракет і техніки та звіти розвідок щодо ситуації на фронті, на міжнародній арені та в стані ворога".

"Також підсумували результати роботи "зернового коридору" за жовтень. Динаміка позитивна. Фіналізуємо формат страхування для суден, що додасть упевненості нам і перевізникам", - зазначив Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туск заявив, що не в інтересах Польщі екстрадувати до Німеччини українця, затриманого за підозрою в підриві російських газопроводів – ЗМІ

Чисті міжнародні резерви України виросли до нового рекорду – $32,2 млрд, валові – до $46,5 млрд – НБУ

Трамп повідомив, що минулого тижня у війні РФ проти України загинуло 7812 солдатів

Зеленський звільнив своїм указом Куцевола з посади посла у Латвії

Росія різко збільшила експорт нафти на тлі українських атак по НПЗ – ЗМІ

Нафтогаз відновив постачання газу в Шостці після ударів російських агресорів - Корецький

Сили оборони відбили з початку доби 174 ворожі атаки - Генштаб

Робочі танки в російській армії закінчилися – OSINT

РФ, Іран та КНДР втрачають доступ до постачання військових компонентів і почали їх підробку

УЧХ підтримує жителів Шостки після російських повітряних атак

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА