Інтерфакс-Україна
12:22 05.11.2023

Унаслідок удару по Полтавській області в суботу постраждали 5 осіб, одна людина загинула - голова ОВА

1 хв читати

Унаслідок російської атаки по Полтавській області одна людина загинула, п'ятеро постраждали, зокрема двоє дітей, повідомив голова Полтавської обласної військової адміністрації Пилип Пронін.

"Чоловіка з відкритим переломом гомілки прооперували, він перебуває в лікарні в стані середньої тяжкості. Усім постраждалим надано медичну допомогу, їх забезпечили медикаментами. Також люди отримають матеріальну допомогу за рахунок коштів з обласного та місцевого бюджетів", - написав Пронін у телеграм-каналі.

Він зазначив, що з сьомої ранку профільна комісія приймає заяви від людей, чиє майно постраждало. Вони отримають відповідні компенсації.

"Наразі обстежено 7 будинків. Збитки, завдані нашій державі, також фіксують фахівці Державної екологічної інспекції", - зазначив голова ОВА.

Він також повідомив, що всю ніч біля пошкоджених будинків патрулювали поліцейські, щоб уникнути мародерства.

Як повідомлялося, російські окупанти в суботу, 4 листопада, завдали ракетного удару по Миргородському району Полтавської області. Повідомляли, що внаслідок удару пошкоджено щонайменше 9 приватних будинків.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Дощі з грозами пройдуть у західних, північних та східних областях України у вівторок

Єрмак анонсував міжнародні зустрічі у Зеленського

Літак Зеленського здійснив посадку у Відні

Екскерівники теплоенергетичного підприємства Кривого Рогу залишили пів міста без гарячої води

Удари Ірану призвели до загибелі в Ізраїлі 24 осіб, понад 500 поранено

Міндовкілля: За два дні червня атаки дронів РФ спричинили викид майже 2 тис. тонн шкідливих речовин у повітря Київщини

Москва має намір атакувати енергомережу України, поки увага світу зосереджена на Близькому Сході, - Сибіга

Зеленський просить Раду надати згоду на призначення Руслана Кравченка генеральним прокурором

ISW: російські війська просунулися у Донецькій області, але не мали успіху на південних теренах

Двоє коригувальників ворожих ударів з Миколаївщини засуджені до 15 років тюрми

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА