15:29 08.11.2023

Кличко: Рішення про переспрямування військового ПДФО фактично позбавить місцеву владу можливості допомагати ЗСУ

1 хв читати
Кличко: Рішення про переспрямування військового ПДФО фактично позбавить місцеву владу можливості допомагати ЗСУ

Рішення Верховної Ради про переспрямування військового ПДФО з місцевих бюджетів до державного позбавить місцеву владу можливості допомагати ЗСУ, а також "особливо вдарить" по невеликих містах, де ПДФО становив значну частину бюджету, вважає мер Києва Віталій Кличко.

"Забравши у міст і селищ військовий ПДФО (ще й заднім числом), Верховна Рада, уряд демонструють, що центральна влада не впоралася з фінансуванням армії. І тепер намагається перекласти це на місцеве самоврядування. Це при тому, що всі міста й так платять у держбюджет 40% ПДФО своїх громад. А Київ - 60%. І всі міста також додатково спрямовують на допомогу захисникам кошти з бюджетів громад", - написав Кличко в телеграм-каналі.

Як повідомлялося, 8 листопада Верховна Рада ухвалила закон №10037 про переспрямування так званого "військового" податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) з місцевих бюджетів до державного, щоб спрямувати ці кошти переважно на закупівлю дронів і озброєння. Водночас прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що, незважаючи на ухвалений закон про "військовий" ПДФО, місцеві бюджети 2024 року все одно отримають від податку на доходи фізичних осіб більше, ніж вони отримували 2021 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА