23:08 08.11.2023

Зеленський сподівається, що Єврокомісія розпочне оцінку відповідності законів України праву Євросоюзу

1 хв читати
Зеленський сподівається, що Єврокомісія розпочне оцінку відповідності законів України праву Євросоюзу

Президент України Володимир Зеленський сподівається, що Єврокомісія розпочне реалізацію своєї частини роботи з підготовки до переговорів щодо вступу України до ЄС.

"Сподіваюся, що Єврокомісія почне реалізацію своєї частини спільної роботи – оцінку відповідності законодавства України, права Європейського Союзу", – сказав він у середу у відеозверненні.

"Зараз ми очікуємо на рішення Європейської Ради у грудні з приводу переговорів. І ми вже підготувалися до цього рішення. Україна виконує свою частину роботи. Це наш топовий пріоритет. Я вдячний усім у нашій державі, хто допомагає цій нашій роботі", - сказав президент.

За його словами, "українська свобода, українські інститути, наш спільний європейський будинок ставатимуть лише сильнішими".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Коваленко про обстановку на Курщині: ситуація динамічна

Ердоган підтвердив готовність Туреччини прийняти мирні переговори України та РФ

Окупанти зосередилися на покровському напрямку попри втрати – Генштаб

У США підтвердили повне відновлення поставок зброї в Україну - ЗМІ

Курщина є особистим приниженням для Путіна і він намагатиметься грати в підвищення ставок перед США, вважає Коваленко

Серед потерпілих від ракетних ударів по Кривому Рогу є поліцейські

Незважаючи на посилений тиск ворога, будемо тримати оборону на Курщині стільки, скільки це буде доцільно та необхідно - Сирський

Серед потерпілих від ракетних ударів по Кривому Рогу є поліцейські

Попри посилений тиск ворога, будемо тримати оборону на Курщині стільки, скільки це буде доцільно та необхідно - Сирський

Україна і Катар обговорили інтереси обох країн, зміцнення та розширення співпраці

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА