11:05 19.11.2023

Єрмак зустрівся зі спецуповноваженим президента Франції з питань допомоги Україні

1 хв читати

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак провів зустріч зі спеціальним уповноваженим президента Франції з економічної допомоги та відновлення України П'єром Ельброном.

Як повідомляє пресслужба Офісу президента в неділю, співрозмовники обговорили, зокрема, тему надання гарантій безпеки нашій країні в контексті розпочатих Україною і Францією переговорів щодо укладення відповідної двосторонньої угоди, як це передбачено Спільною декларацією про підтримку нашої країни від 12 липня 2023 року.

Єрмак нагадав про запрошення від Володимира Зеленського президенту Еммануелю Макрону та першій леді Франції відвідати Україну і висловив сподівання, що цей важливий і змістовний візит може відбутися найближчим часом.

Ельброн констатував, що протягом останніх восьми місяців мав плідний діалог із представниками України, та поінформував про опрацювання питань реалізації низки проєктів у сферах транспорту, технологій, охорони здоров'я тощо, а також про можливість надання Францією грантів для відновлення критичної інфраструктури, об'єктів енергетики, підприємств та проведення розмінування.

У зустрічі також узяли участь перша віцепрем'єр - міністр економіки України Юлія Свириденко та заступник керівника Офісу президента Ігор Жовква.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Метінвест Політехніка" розпочинає співпрацю з італійською Danieli для розвитку "зелених" технологій у металургії

З початку березня евакуйовано 95 донеччан до більш безпечних регіонів України - обладміністрація

В разі потреби ЄС готовий підтримати Україну за допомогою супутникових можливостей GOVSATCOM

У Києві припинять евакуацію приватних авто під час повітряної тривоги – влада

Загинула людина в результаті ворожих обстрілів прикордоння Чернігівщини - поліція

У Добропіллі загинула працівниця "Нової пошти"

У Хмельницькому заарештували двох чоловіків, які напали на працівника ТЦК

Військовий тероборони Одеси організував схему заробітку на ухиленні від мобілізації за психіатричними діагнозами

Федоров оголосив про запуск в "Дії" бета-тесту цифрового дозволу на зброю

Майже 2 тис. га української землі вигоріло за вихідні - ДСНС

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА