Інтерфакс-Україна
09:36 22.11.2023

У Селидовому знайдено тіло другого загиблого під завалами лікарні, тривають пошуки ще однієї людини - ДСНС

1 хв читати
У Селидовому знайдено тіло другого загиблого під завалами лікарні, тривають пошуки ще однієї людини - ДСНС

Кількість загиблих унаслідок удару російських окупантів по лікарні в м. Селидовому Донецької області зросла до двох, повідомляється в телеграм-каналі Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

"Відомо вже про двох загиблих. Тіло ще однієї особи дістали рятувальники з-під завалів частково зруйнованої лікарні", - ідеться в повідомленні.

Водночас у відомстві зазначили, що аварійно-рятувальні роботи на місці удару тривають, під завалами може бути ще одна людина. Рятувальники вже розібрали 78 тонн зруйнованих будівельних конструкцій.

Раніше в Донецькій обласній військовій адміністрації повідомили, що внаслідок удару в ніч проти вівторка по лікарні та шахті в Селидовому загинуло двоє людей, вісім поранені. За словами в. о. начальника обласної військової адміністрації Ігоря Мороза, одна людина загинула в лікарні й одна на території шахти". "Унаслідок удару в шахті пошкоджено сім будівель, 14 легкових автомобілів і п’ять автобусів. У лікарні частково зруйновано поліклініку, інфекційне та приймальне відділення", - уточнив Мороз.

Однак пізніше в Міністерстві внутрішніх справ України уточнили, що внаслідок удару загинула одна людина й вісім дістали поранень.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль у Лондоні взяв участь у засіданні країн Е5

Росіяни зберігають високу активність атак на покровському напрямку, всього з початку доби сталося 82 боєзіткнення – Генштаб ЗСУ

Держава компенсує навчання дітям захисників за попередній навчальний рік - Міносвіти

ДБР повідомило про підозру керівникам ФСБ та МВС РФ у злочинах проти учасників Революції гідності

Міносвіти автоматизувало подання заявок на українознавчий компонент для школярів за кордоном

Трамп закликав стратити убивцю 23-річної біженки з України

Єрмак: ще одного юнака вдалося повернути з окупації

Посол США при НАТО: Ми будемо захищати кожен дюйм території Альянсу

Батьки першачків найчастіше витрачають кошти за програмою "Пакунок школяра" на одяг - Мінсоцполітики

Перемовини звузились до територіальних вимог РФ і вимог України в гарантіях безпеки – Венс

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА