Інтерфакс-Україна
17:38 05.12.2023

Українські спецслужби завдали удару по паливному терміналу в окупованій Феодосії - джерело

1 хв читати

Сили Служби безпеки України та Головного управління розвідки Міністерства оборони України завдали удару по "Морському нафтовому терміналу" в місті Феодосії в окупованому Криму у вівторок уранці, повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" інформоване джерело.

"Це важливий інфраструктурний об'єкт, що забезпечує паливом російські війська. По ньому відпрацювали українські безпілотники... Дрони влучили по цілі, наслідки для росіян доволі суттєві, оскільки на території терміналу розміщено приблизно 30 резервуарів палива", - сказав співрозмовник агентства.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Масштабні навчання за участю військовослужбовців НАТО пройдуть у вересні в Латвії

"Укрзалізниця" збільшила пасажирські перевезення на 4,8% до минулого року

Рада у вівторок розгляне створення дорадчої групи експертів для обрання кандидатів на посади членів Рахункової палати - Підласа

Мерц: Розмова між Зеленським і Путіним має відбутися протягом 14 днів – ЗМІ

США відправляють понад 4 тис. військових для протидії латиноамериканським наркокартелям - ЗМІ

Заяву на виплати по програмі "Пакунок школяра" можна подати до 15 листопада - Міносвіти

Україна пропонує Трампу угоду на $100 млрд на поставку зброї, щоб отримати гарантії безпеки – ЗМІ

Ворог атакував 280-ма засобами повітряного нападу, знищено 236 цілей, зафіксовано влучання 4 ракет та 40 БпЛА на 16 локаціях, падіння уламків на 3 локаціях – Повітряні сили

Шмигаль обговорив з послом Японії розширення співпраці

Внаслідок авіаудару по Руській Лозовій постраждали 3 мирних мешканки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА