Інтерфакс-Україна
13:42 11.12.2023

Київ і Братислава обговорили можливість постачання нафти до Словаччини через термінал в Одесі

1 хв читати

Перший віцепрем'єр - міністр економіки України Юлія Свириденко та віцепрем'єр із відновлення, стійкості та використання єврофондів Словаччини Петер Кмец (Peter Kmec) обговорили можливість постачання нафти через трубопровід Одеса-Броди.

"Ми обговорили ситуацію на прикордонних переходах, двосторонню торгівлю, промислове співробітництво, енергетику. Ми надихнулися реалізованим проєктом із постачання нафти через Україну в Словаччину через портовий термінал і трубопровід з Одеси", - написала Свириденко у X (Twitter).

За її словами, Україна також зацікавлена в наданні Словаччині послуг зі зберігання природного газу у своїх підземних сховищах (ПСГ).

У рамках візиту української делегації гендиректор "Укртранснафти" Володимир Цепенда зустрівся з представником оператора словацької ділянки нафтопроводу "Дружба" - головою ради директорів Transpetrol Мартіном Ружинським.

Згідно з повідомленням українського оператора, сторони підбили підсумки співпраці у 2023 році та обговорили плани щодо організації транспортної роботи на наступний рік.

"Підсумки року свідчать про злагоджену взаємодію із нашими європейськими партнерами. Ми хочемо втримати цей результат і надалі, тож обговорили всі питання стосовно транспортування нафти у 2024 році, зокрема режими перекачки нафтопроводом "Дружба", - наводяться в повідомленні слова Цепенди. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Штучний інтелект встановив, що заяви Трампа і членів його адміністрації збігаються з наративами Кремля – ЗМІ

АРМА перевірить інформацію щодо вартості активів виробника "Моршинської" у ВАКС і СБУ

Вартість активів виробника "Моршинської" за півтора роки зросла вдвіччі - до 5,8 млрд грн

Зеленський про обстріл Черкас: кожен новий день – новий чіткий доказ, що на Росію треба тиснути

Зеленський запропонував уряду Іспанії допомогу в подоланні наслідків блекауту

Подачу газу для населення в Черкасах відновлено – мер

Справедливість неминуче приходить – Зеленський про ліквідацію представників командування збройних сил РФ

Білий дім: Трамп чітко дав зрозуміти, що хоче бачити постійне припинення вогню в Україні, а не будь-які тимчасові паузи в бойових діях

Зеленський: Немає причин чекати 8 травня, має бути негайне і безумовне припинення вогню

Сибіга за дорученням президента запропонував Іспанії, Португалії та Франції допомогу у подоланні кризи енергопостачання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА