Інтерфакс-Україна
07:04 13.12.2023

У населених пунктах Київщини організовують альтернативні засоби зв'язку після збою в "Київстарі"

1 хв читати
У населених пунктах Київщини організовують альтернативні засоби зв'язку після збою в "Київстарі"

У населених пунктах Київської області організовують альтернативні засоби зв'язку після того, як стався збій у мережі "Київстар" унаслідок хакерської атаки, повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

Зазначається, що йдеться про 10 сіл, де живе 3000 осіб. У населених пунктах оперативно організовуються точки доступу до мережі. Туди передаються термінали Starlink і підключається Wi-fi там, де є фіксований інтернет.

"Дав низку невідкладних доручень у зв'язку з технічним збоєм у оператора "Київстар". Також звернулися до мобільних операторів, щоб вони розширили зони покриття своєї мережі, де є така технічна можливість. Крім цього, продовжуємо посилювати систему оповіщення. Райони та громади мають вжити всіх можливих заходів, щоб населення оперативно отримувало сигнали повітряної тривоги. Відповідне завдання отримали поліція та ДСНС: у разі небезпеки вони сповіщатимуть людей через гучномовці", - повідомив Кравченко.

Також на місцях жителям має надаватися інформація про адреси пунктів незламності, де організовано альтернативні засоби зв'язку.

На сайті ОВА розмістили посилання, за яким можна ознайомитися з переліком пунктів незламності та картою їхнього розміщення.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В бельгійському Хаасроде подвійне вбивство українських мати та доньки, місце злочину підпалили. Розпочато розслідування

На Покровському напрямку було знешкоджено 210 окупантів - Генштаб

Сили оборони з початку доби відбили 164 ворожі атаки - Генштаб

У Чернігові завершили аварійно-рятувальні роботи, з-під завалів дістали тіла двох загиблих – ДСНС

Війська РФ окупували 2 села Сумського району – DeepState

З тимчасово окупованих територій повернули ще двох українських підлітків – Єрмак

Загиблий внаслідок вибуху автівки на Одещині був співробітником Березівського РТЦК – Суспільне

Через наслідки атаки на метрополітен Києва АЗС надають знижки на пальне – КМВА

У Херсонській області двоє постраждалих внаслідок атаки окупантів по машині "швидкої"

У Херсонській області двоє постраждалих внаслідок атаки окупантів по машині "швидкої", - голова ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА