Інтерфакс-Україна
11:12 27.12.2023

Колишнього главу уряду Пакистану Шаріфа буде знову висунуто в прем'єр-міністри

1 хв читати

Партія Пакистанська мусульманська ліга знову висуне на пост прем'єр-міністра свого засновника і колишнього прем'єра країни Наваза Шаріфа. Як повідомляє Associated Press, про це заявив високопоставлений представник партії Рана Санаулла Хан.

Наваз Шаріфа чотири рази обирали на посаду прем'єра Пакистану - він перебував на посаді з 1990 до 1993 року, потім із 1997 до 1999 року і з 2013 року до 2017 року.

У 2017 році Верховний суд країни усунув від влади Шаріфа після того, як його визнали винним у низці фінансових махінацій, розкритих після публікації так званого "панамського досьє". Його засудили до десяти років в'язниці і штрафу в розмірі $10,6 млн. Після цього він виїхав до Лондона, щоб уникнути покарання.

У жовтні 2023 року Шаріф повернувся в Пакистан, після чого його вирок скасувала апеляційна інстанція. Це дало йому право балотуватися в парламент, який обере нового прем'єр-міністра після голосування 8 лютого

ОСТАННЄ

МОН анонсувало перерахування підвищених зарплат викладачам своїх вузів до кінця січня

Рада ЄС на рівні глав МЗС знову обговорить Україну

Фон дер Ляєн: Ми підтримуємо боротьбу українців вже 4 роки, наші дії говорять гучніше за слова

За Тимошенко внесено 33 млн грн застави

В Україні почали застосовувати спецграфіки аварійних відключень – обленерго

Шмигаль закликав МАГАТЕ до повної ізоляції РФ та призупинення її членства в організації

Глава МВС: Грантова допомога від Японії на 4 млрд єн буде спрямована на гуманітарне розмінування та медичну допомогу

Партнери передадуть Україні понад 6 тисяч одиниць великого енергетичного обладнання - Свириденко

Освітній омбудсмен: Додавати до роботи педагога чергування в укритті чи "Пункті незламності" неправомірно

"Нафтогаз" допоміг Нацполіції і СБУ викрити злочинну групу з крадіжок нафти на Сумщині

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА