Інтерфакс-Україна
13:23 04.01.2024

У лікарнях залишаються 16 постраждалих унаслідок обстрілу Харкова 2 січня - ОВА

1 хв читати
У лікарнях залишаються 16 постраждалих унаслідок обстрілу Харкова 2 січня - ОВА

Станом на 4 січня в медзакладах залишаються 16 постраждалих унаслідок ворожого ракетного обстрілу центру Харкова вранці 2 січня, повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

"На стаціонарному лікуванні перебуває 11 жінок і п'ять чоловіків, зокрема хлопчик 9 років. За даними лікарів, стан 9-річної дитини середньої тяжкості, стабільний. Вона дістала мінно-вибухову травму та забій м'яких тканин", - написав Синєгубов у телеграм-каналі.

За його словами, один постраждалий (56-річний чоловік) перебуває у важкому стані. Він дістав множинні уламкові ураження, його прооперували. Інші постраждалі - у стані середньої тяжкості у відділеннях хірургії, серцево-судинному, офтальмологічному відділеннях.

Як повідомлялося, унаслідок ворожого ракетного обстрілу центру Харкова вранці 2 січня дві жінки загинули, 62 людини постраждали.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Держприкордонслужба: ситуація в смугах оборони, де знаходяться прикордонні підрозділи на Сумщині, без змін

ЗСУ майже повністю вийшли з Курської області, пауза у наданні розвідданих припала на критичні дні наступу армії РФ

Український кінооператор Недря прокоментував зйомку разом із російською режисеркою кліпу для представника Естонії на "Євробаченні-2025"

Путін вимагає призупинення всіх поставок зброї в Україну під час перемир'я

Представники ОПК та Сил оборони України у березні зазнали нових кібератак - CERT-UA

Військовослужбовці зможуть здобувати вищу освіту без відриву від служби

УЧХ допоміг знайти роботу понад 1000 особам

СБУ затримала агента РФ, який наводив ракети на об’єкти ЗСУ в центральній Україні

Понад 90% того, що Данія робить для Україні, пов'язано зі зброєю та обладнанням - посол

До експлуатації у Силах оборони допущено наземний робот "Лють" українського виробництва

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА