Інтерфакс-Україна
19:15 10.01.2024

Окупанти за добу завдали двох ракетних і 29 авіаударів по Україні, обстріляли понад 120 населених пунктів - Генштаб ЗСУ

1 хв читати
Окупанти за добу завдали двох ракетних і 29 авіаударів по Україні, обстріляли понад 120 населених пунктів - Генштаб ЗСУ

Російські окупанти завдали за минулу добу двох ракетних і 29 авіаційних ударів по території України, а також здійснили 19 обстрілів позицій українських військ і українських населених пунктів із реактивних систем залпового вогню.

"Унаслідок російських терористичних атак, на жаль, є загиблі та поранені серед цивільного населення. Руйнувань та пошкоджень зазнали приватні та багатоквартирні будинки, інша цивільна інфраструктура", - повідомляється в оперативній інформації щодо російського вторгнення станом на 18:00 середи на сторінці Генерального штабу Збройних сил України у фейсбуці.

За даними Генштабу, противник завдав авіаційних ударів у районах населених пунктів Вільча, Петропавлівка та Вільхуватка Харківської області, Новомихайлівка Донецької області, у районі Серебрянського лісництва в Луганській області.

Артилерійських і мінометних обстрілів із боку російських окупантів за добу зазнали понад 120 населених пунктів у Чернігівській, Сумській, Харківській, Луганській, Донецькій, Запорізькій та Херсонській областях, зокрема міста Середина-Буда Сумської області, Авдіївка, Костянтинівка та Вугледар Донецької області.

 

ОСТАННЄ

Українсько-польська експедиція розпочала пошуково-ексгумаційні роботи у Львові

СБУ затримала "крота" у Держспецтрансслужбі Міноборони

Бабак про вступну кампанію-2025: Оптимізму не додають популярність спеціальностей та середній рівень конкурсного балу

Зеленський: Світ має достатньо сили, щоб захистити людей, кожен день зволікань призводить до втрат

ЛНУ ім. Франка, Львівська політехніка і КНУ ім. Шевченка - найпопулярніші за кількістю поданих заяв

Росіяни вночі 11 разів обстріляли Донеччину, загинуло двоє мирних жителів

Ворог атакував Хмельниччину, попередньо без травмованих чи загиблих

Трамп висуне кандидатів на посаду глави ФРС і керівника Бюро статистики найближчими днями

Ріст популярності інженерних і природничих спеціальностей буде видно через 3-4 роки

Росіяни атакували дронами Київщину, пошкоджені будинки та автомобіль

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА