Інтерфакс-Україна
14:27 18.01.2024

Кількість постраждалих від атаки окупантів на Одесу 17 січня зросла до п'яти осіб - мер

1 хв читати

Кількість постраждалих унаслідок атаки окупантів на Одесу в ніч на середу, 17 січня, зросла до п'яти осіб, повідомив мер Геннадій Труханов.

"Сьогодні відвідав у лікарні постраждалих внаслідок російської атаки... Усього в ту ніч постраждало п'ятеро людей, з них четверо наразі в лікарнях. Їм надається вся необхідна медична допомога, і їхньому життю нічого не загрожує", - написав він у телеграм-каналі в четвер.

Як уточнив Труханов, в одного постраждалого осколкове поранення, у трьох - посттравматичний синдром. Іще одна жінка відмовилася від шпиталізації.

Раніше було відомо про трьох постраждалих.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепи відзначають очікуваність результатів перемовин Трампа з Путіним, неприйнятність вимог РФ і важливість зусиль США

Глава Мінфіну США допускає завершення війни в Україні без посилення санкцій проти РФ

Російський БпЛА впав на дах обласної клінічної лікарні в Сумах - ОВА

Навіть часткове припинення вогню буде позитивним результатом і наблизить Україну до закінчення війни – Зеленський

Зеленський: ЗАЕС без нас не працюватиме, МАГАТЕ ніколи нас не підводило

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 129 військовослужбовців - Генштаб

Чорноморський коридор працюватиме незалежно від того, хоче цього Росія чи ні – Зеленський

З початку доби Сили оборони відбили 120 ворожих атак - Генштаб

Зеленський знав про запланований обмін полоненими з РФ 175 на 175

Путін висуває зустрічні вимоги до Трампа, щоб максимально послабити Україну – Зеленський

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА