Інтерфакс-Україна
11:25 24.01.2024

Моніторинг з боку влади інформації у вітчизняних ЗМІ важливий і має бути - Карандєєв

1 хв читати
Моніторинг з боку влади інформації у вітчизняних ЗМІ важливий і має бути - Карандєєв

В. о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв вважає, що здійснення владою моніторингу інформації у вітчизняних медіа потрібне для правильного формування інформаційної політики.

"Для того щоб правильно формувати інформаційну політику, маємо аналізувати реакцію суспільства на ті чи інші державні рішення, на позицію політиків, на позицію органів влади. Ці завдання передбачені в нас і стратегією протидії дезінформації, яку поширює держава-агресор. За будь-яких обставин моніторинг має бути", - сказав Карандєєв в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

За його словами, цей моніторинг здійснюється для органів влади, Офісу президента, Кабінету Міністрів, інших міністерств, зокрема для Мінкультури.

"Це правильна робота, вона повинна бути", - наголосив Карандєєв.

Як повідомлялося, Міністерство культури та інформаційної політики доручило державному підприємству "Центр захисту інформаційного простору України" забезпечити підготовку та проведення заходу з моніторингу інформації у вітчизняних медіа 2024 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туск заявив, що не в інтересах Польщі екстрадувати до Німеччини українця, затриманого за підозрою в підриві російських газопроводів – ЗМІ

Чисті міжнародні резерви України виросли до нового рекорду – $32,2 млрд, валові – до $46,5 млрд – НБУ

Трамп повідомив, що минулого тижня у війні РФ проти України загинуло 7812 солдатів

Зеленський звільнив своїм указом Куцевола з посади посла у Латвії

Росія різко збільшила експорт нафти на тлі українських атак по НПЗ – ЗМІ

Нафтогаз відновив постачання газу в Шостці після ударів російських агресорів - Корецький

Сили оборони відбили з початку доби 174 ворожі атаки - Генштаб

Робочі танки в російській армії закінчилися – OSINT

РФ, Іран та КНДР втрачають доступ до постачання військових компонентів і почали їх підробку

УЧХ підтримує жителів Шостки після російських повітряних атак

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА