Інтерфакс-Україна
16:39 31.01.2024

Зеленський: Майже половина з 207 звільнених полонених - захисники Маріуполя

1 хв читати
Зеленський: Майже половина з 207 звільнених полонених - захисники Маріуполя

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що майже половина з 207 звільнених сьогодні з російського полону українських військовослужбовців є захисниками Маріуполя.

"Сьогодні вдалося звільнити з російського полону ще 207 українців. 180 рядових і сержантів. 27 офіцерів. Майже половина - захисники Маріуполя", - заявив він у відеозверненні в середу.

Серед них, за словами Зеленського, військовослужбовці Збройних сил, Національної гвардії, Національної поліції, прикордонники.

Глава держави також повідомив, що Україна й Росія здійснили вже 50 обмінів полоненими від початку повномасштабної війни.

"Загалом 3035 людей вдалося повернути. І ми зробимо все, щоб повернути кожного й кожну. Ми ні про кого не забули. По кожному прізвищу шукаємо", - сказав президент.

Як повідомлялося, у середу, 31 січня, Україна й Росія здійснили другий від початку року обмін військовополоненими.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відсутність е/е понад 12 годин може свідчити про локальну аварію – ДТЕК

Єврокомісія представила законодавчі ініціативи щодо допомоги Україні EUR90 млрд на 2026-2027рр

Рада призначила Федорова міністром оборони

Федоров: наразі 2 млн українців в розшуку у Міноборони, 200 тис. в СЗЧ

В Україні збережеться снігова та морозна погода

Федоров у разі призначення міністром оборони проведе аудит у МО

Госпіталь ветеранів отримав п’ять генераторів від Фонду Порошенка

Разумков виступає проти позбавлення права на відстрочку всіх чоловіків 25+, які вступають у заклади вищої, передвищої та фахової освіти

В Запорізькій області оголошено обов’язкову евакуацію дітей із п’яти населених пунктів – Мінрозвитку

Тимошенко підтвердила обшуки в офісі "Батьківщини", відкинула "всі абсурдні звинувачення" і заявила про політичне замовлення проти неї

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА