Інтерфакс-Україна
13:59 12.02.2024

Вандали розмалювали фасад кінотеатру "Жовтень" у Києві через демонстрацію українського фільму "Уроки толерантності"

1 хв читати

У кінотеатрі "Жовтень" (Київ) заявляють, що вандали розмалювали фасад будівлі кінотеатру через демонстрацію українського фільму "Уроки толерантності".

"Поки наша нація бореться за свою свободу, за свободу волевиявлення, демократію, за повагу до особистого вибору - деякі наші співгромадяни досі підтримують російські наративи, адже це там переслідують і забороняють представників ЛГБТ-спільноти. Вандали пофарбували фасад і сітілайти кінотеатру за те, що ми демонструємо українське кіно, у якому якраз і висміюється відношення суспільства до теми ЛГБТ", - ідеться в повідомленні на сторінці кінотеатру у фейсбуці.

У "Жовтні" наголосили, що такими діями невідомі "відштовхують країну назад у радянську прірву, у совєтський союз, де не тільки сексу не було".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Український Центр єдності в Іспанії відкриється в місті Торрев’єха

Мінрозвитку звільнило керівництво Українського Дунайського пароплавства та АМПУ

У Сумському районі в результаті російського удару загинули двоє людей

РФ атакувала енергооб'єкти у чотирьох областях, є відключення на Дніпропетровщині

За Чернишова заставу внесли адвокат Процик і жінка на прізвище Федорович - ЗМІ

Урядовці повідомили про масштабування виробництва антидронових набоїв

Дружина Чернишова подала позов про поділ майна подружжя

В Тернополі невідомо про місцеперебування 22 людей, пошуково-рятувальні роботи тривають - Зеленський

Кардинал Гуджеротті не вважає за можливе накладати колективні покарання на релігійні об’єднання в Україні

Каллас: Для припинення цієї війни потрібно, щоб українці та європейці також погодилися на будь-які плани

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА