Інтерфакс-Україна
07:52 23.02.2024

Синєгубов: Чутки про наступ і здачу Харкова ворогу - це ворожі ІПСО

1 хв читати
Синєгубов: Чутки про наступ і здачу Харкова ворогу - це ворожі ІПСО

Чутки про наступ і здачу Харкова російським окупантам - це ворожі ІПСО, заявив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

"Такі чутки йдуть тиждень за тижнем. Що наступати будуть, те, що Харків здавати будуть... це дійсно ІПСО. Цілеспрямована ІПСО і тут необхідна пряма комунікація з людьми", - сказав Синєгубов в ефірі "Тема з Мосейчук".

Він зазначив, що не йдеться про недооцінку ворога. "Те, що він не полишив своїх планів щодо захоплення області, відчуває щодня місто Харків, Куп'янськ, Липці, Борова...", - наголосив голова ОВА.

Синєгубов не заперечує, що окупанти можуть почати наступ, однак Сили оборони "працюють 24/7".

За словами очільника ОВА, для наступу ворогу необхідно мати певну штурмову кількість військ на тому чи іншому напрямку.

"Ми моніторимо цю ситуацію 24/7 для того, щоб розуміти і передавати інформацію, зокрема паралельно з військовими, розвідкою, службою безпеки, щоб перестрахуватися. Щоб адекватно вжити заходів щодо протидії", - сказав Синєгубов.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп: Ізраїль погодився на 60-денне припинення вогню в Газі

Гегсет призупинив постачання Україні Patriot, GMLRS, Hellfire, Stinger і 155-мм снарядів - ЗМІ

Мерц про постачання Taurus для України: Німеччина не стане стороною війни

Ворог завдав чергової атаки дронами-камікадзе по Ізмаїльському району Одеської області

Пентагон призупинив постачання деяких ракет ППО та високоточних боєприпасів до України через виснаження запасів США - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 112 ворожих атак - Генштаб

Келлог спростував нібито обіцянку Лукашенку обмежити удари ЗСУ по РФ: це обумовлено взаємними діями Москви

ГУР завдало удару по нафтопереробному заводу "Саратоворгсинтез" у Саратовській області РФ — Генштаб

Генштаб ЗСУ підтвердив ураження корпусу Іжевського заводу "Купол" у РФ після удару СБУ

В межах ініціативи Bring Kids Back UA повернули двох українських підлітків із окупованих територій — Єрмак

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА