Інтерфакс-Україна
10:56 20.03.2024

Енергетики під'єднали майже всіх із 9 тис. знеструмлених через негоду споживачів на Дніпропетровщині

1 хв читати
Енергетики під'єднали майже всіх із 9 тис. знеструмлених через негоду споживачів на Дніпропетровщині

Через несприятливі погодні умови в Дніпропетровській області залишалися без світла понад 9 тис. споживачів, а на одній із ТЕЦ вимикалося обладнання, повідомило Міністерство енергетики.

Як зазначається в його щоденному оновленні в телеграм-каналі в середу, на ранок енергетикам вдалося заживити майже всіх споживачів, залишаються без світла приблизно 100 абонентів.

Щодо ТЕЦ Міненерго уточнило, що станція розвантажилася без втрат власних потреб і згодом її повернули в роботу.

Минулої доби аварійно вимикалася повітряна лінія електропередачі 220 кВ у Закарпатській області, але обійшлося без знеструмлення споживачів.

"Дефіциту електроенергії немає. Система збалансована. Графіки відключень не застосовуються", - наголосило Міненерго.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ВАКС відправив під варту фігурантку справи корупції в енергетиці із заставою у 25 млн грн

Канада оголосила про додаткові санкції проти Росії

Податкова, БЕБ та НБУ мають врегулювати ситуацію з "дробленням" бізнесу фуд-ритейлу на ФОПи – фінкомітет

Угруповання військ "Курськˮ: Ситуація на напрямку залишається динамічною та контрольованою Силами оборони України

Посол України у Туреччині обговорив з Умєровим актуальні питання українсько-турецької співпраці

До Ради надійшли подання на звільнення Галущенка та Гринчук - Стефанчук

DeepState: Після зайняття Рівнопілля у ворога відкривається оперативний простір руху на Гуляйполе

DroneUA планує вдвічі збільшити присутність в Україні як ексклюзивний дистриб’ютор EcoFlow

США залишаються непохитними у співпраці з партнерами, аби заохотити РФ до дипломатії - Рубіо

Сибіга провів зустріч із Рубіо, обговорили мирні зусилля

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА