Інтерфакс-Україна
19:01 22.03.2024

Ексдиректора ДП Міноборони викрито на хабарі в $600 тис.

1 хв читати

Правоохоронці викрили корупційну схему директора приватного підприємства та ексдиректора одного з ДП Міністерства оборони України.

"За даними слідства, керівник приватного підприємства та його спільник вимагали гроші у представника ТОВ за передачу права забудови земельної ділянки Міноборони. Вони мали вплинути на директора держпідприємства, у віданні якого перебувають землі оборони, для укладання тристороннього договору будівництва житлового комплексу", - повідомляє пресслужба Офісу генерального прокурора.

Неправомірна вигода становить $600 тис.

Зловмисників було затримано під час отримання $320 тис. готівкою, а також договорів про право власності на житлову нерухомість вартістю $280 тис.

Вирішується питання про повідомлення особам про підозру у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди, а також зловживанні впливом (ч. 2 ст. 28 ч. 4 ст. 368, ч. 2 ст. 28, ч. 3 ст. 369-2 КК України).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міністр оборони Хорватії прибув до Києва, говоритимуть, зокрема, про співпрацю в оборонному виробництві

Через удар по Бєлгородській дамбі вода хлинула на позиції росіян і ускладнює їхню логістику біля Вовчанська – 16-й армійський корпус ЗСУ

У РФ поширюються "раптові" займання релейних шаф та електрощитових - джерела

Окупанти, ймовірно, застосували КАБ по Кривому Рогу – телеграм-канали

Новий тиждень в Україні розпочнеться дощами, у Карпатах мокрий сніг та дощ

Атаковано виробництво найбільшого виробника кави у "дріпах" Idealist Coffee

Белград готовий надати майданчик для можливих мирних переговорів між Україною та Росією - ЗМІ

Аварійно-рятувальні роботи у Києві продовжуються, на місцях уражень - понад сотня рятувальників та поліцейських, десятки одиниць інженерної техніки – Клименко

УЧХ розгорнув пункт допомоги постраждалим через російську атаку БпЛА на Київ

Чотири людини загинули й одна зазнала поранень унаслідок російських атак на Донеччині за минулу добу - поліція

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА