Інтерфакс-Україна
12:43 30.03.2024

Поліція в Нідерландах евакуювала жителів 150 будинків у місті Еде через захоплення заручників у кафе

1 хв читати

Співробітники поліції Нідерландів провели евакуацію жителів приблизно 150 будинків у місті Еде через інцидент із захопленням заручників у кафе, повідомляє портал NL Times.

Інцидент стався в центрі міста. Місце події оточено, рух транспорту в цьому районі зупинили. Припускають, що невідомий утримує в заручниках кількох людей. Не виключено, що у нього можуть бути зброя і вибухівка.

Водночас правоохоронці запевняють, що поки що виходять із того, що інцидент ніяк не пов'язаний із тероризмом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Цивільний загинув через російський обстріл на Запоріжжі – ОВА

Противник посилив тиск на Дронівку, на окремих ділянках намагається форсувати Сіверський Донець – 7 корпус ДШВ

Уражено два російські літаки Су-27 на аеродромі Бельбек на ТОТ Криму – СБУ

Ворог окупував за добу 12,6 кв.км на двох напрямках – DeepState

Петиція про єдиний колір утеплених фасадів житлових будинків у Києві не набрала необхідної для розгляду кількості голосів

Кабмін розподілив понад 100 млн грн на ремонт лікарень на Миколаївщині та Харківщині і будівництво укриттів в Запорізькій області

Кабмін: 1,5 тис. шкіл отримають від ЮНІСЕФ по 420 тис. грн на підготовку до зими та підвищення енергетичної стійкості

Кабмін виділив 147,8 млн грн на допомогу мешканцям села Березина, які постраждали внаслідок вибуху на підприємстві

ППО знешкодила 31 із 51 БпЛА, зафіксовано влучання балістичних ракет та 20 безпілотників на 15 локаціях

Ворог атакував Херсонщину: восьмеро постраждалих, з них дві дитини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА