Інтерфакс-Україна
07:18 07.04.2024

Бійці "Азова" розбили російську колону під час ворожої спроби штурму на кремінському напрямку

1 хв читати
Бійці "Азова" розбили російську колону під час ворожої спроби штурму на кремінському напрямку

Бійці 12-ї бригади спеціального призначення "Азов" Національної гвардії України та 95-ї бригади десантно-штурмових військ ЗСУ розгромили російську колону під час спроби ворога наступати під Тернами на кремінському напрямку, повідомляє пресслужба "Азова".

"Розвідка помітила бронегрупу росіян. Вона рухалася до позицій Сил оборони на Кремінському напрямку", - розповіли "азовці".

Повідомляється, що бійці зазначили, що внаслідок бойової роботи під час відбиття штурму противника на цій ділянці фронту втрати військ РФ становили 11 одиниць техніки та понад 50 солдатів.

Разом із бійцями 95-ї бригади ДШВ вони розбили колону військ РФ. Також бійці додали, що російські десантники та екіпажі бронетехніки рятувалися втечею.

"Загалом протягом штурму знищено понад 50 окупантів. Пізніше, бійці "Азова" захопили і безпечно доставили в тил власних сил новий Т-72Б3М", - додали в пресслужбі.

Також у пресслужбі бригади показали відео провального російського штурму під Тернами. Однак не уточнюють, коли саме він стався.

 

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог вразив ударними БпЛА інфраструктуру Кривого Рогу, масштабні відключення електрики та опалення

Кривий Ріг перебуває під масованою атакою ворожих БпЛА на інфраструктуру

Бригадний генерал Усов увійшов до складу комісії конкурсу молодих правників

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Зеленський обговорив з Гремом і Блюменталем просування санкційного законопроєкту

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина

Тимчасовий збій у роботі стаціонарних пунктів моніторингу якості атмосферного повітря стався в Києві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА