Інтерфакс-Україна
21:59 29.04.2024

Важливо, щоб усі служби, від роботи яких залежить життя українців, були швидкими - Зеленський про удари по Одесі та Харкову

1 хв читати
Важливо, щоб усі служби, від роботи яких залежить життя українців, були швидкими - Зеленський про удари по Одесі та Харкову

Президент України Володимир Зеленський наголосив на важливості надання своєчасної допомоги постраждалим від російських ударів по Одесі та Харкову.

"Щойно були доповіді щодо ситуації в Одесі після російського ракетного удару та в Харкові – після удару керованими авіабомбами. На жаль, в Одесі є загиблі. Мої співчуття рідним та близьким. Багато поранених – усім надається зараз допомога. Місцеві служби й рятувальники ДСНС України", - сказав він у відеозверненні в понеділок.

"Важливо, щоб усі служби, усі наші люди, від роботи яких залежить життя українців, були максимально ефективними та швидкими. Оперативність у допомозі, вчасний і достатньо сміливий захист життя – це те, що нам усім в Україні допомагає вистояти", - сказав також він.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

РФ вночі вкотре влучила в енергооб'єкт у Ніжинському районі на Чернігівщині

Сили оборони збили 38 російських БПЛА, є влучання 3 ракет та 20 дронів

Освітній омбудсмен: Необхідно змоделювати різні сценарії організації навчання в умовах відсутності електрики та опалення

ВАКС зменшив розмір застави екссудді Верховного суду Львову в 15 разів - ЦПК

Один мирний житель загинув, 5 постраждали внаслідок обстрілів Харківської області протягом доби

Четверо людей постраждали внаслідок удару ворожого БпЛА у Лозівський громаді Харківської області

Сили безпілотних систем уразили за добу 1008 ворожих цілей

Генштаб зафіксував впродовж доби 168 бойових зіткнень

Укрзалізниця повідомила про затримки потягів через пошкодження ворогом інфраструктури на Сумському напрямку

Трамп заперечив спроби вимагати в Зеленського передання Донбасу РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА