Інтерфакс-Україна
16:27 06.05.2024

Зеленський запропонував ВР продовжити строк дії воєнного стану та проведення загальної мобілізації

1 хв читати
Зеленський запропонував ВР продовжити строк дії воєнного стану та проведення загальної мобілізації

Президент України Володимир Зеленський запропонував Верховній Раді пролонгувати строк дії його указів про воєнний стан і проведення загальної мобілізації.

Відповідні законопроєкти №11234 і №11235 зареєстровано у Верховній Раді в понеділок, повідомляє сайт парламенту.

Згідно з пояснювальними записками до законопроєктів, президент пропонує продовжити строки дії воєнного стану в Україні та загальної мобілізації з 14 травня 2024 року на 90 діб. Законопроєкт №11234 уточнює, що пролонгація дії воєнного стану розпочинається з 5 години 30 хвилин 14 травня.

Як повідомлялося, воєнний стан і загальна мобілізація діють в Україні з 24 лютого 2022 року - з дня повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга закликав партнерів до збільшення міжнародної підтримки Сумщини

Венс пояснив слова Трампа про можливе відновлення ядерних випробувань необхідністю підтримувати боєздатність арсеналу

Лубінець закликав працівників ТЦК та громадян діяти виключно в межах закону

У Запорізькому районі помер один із постраждалих внаслідок російської атаки

У Запорізькому районі зазнали поранень двоє чоловіків через атаку дроном

Командувач СБС оголосив набір у свої підрозділи, планує закрити 15 тис вакансій

Рух ХАМАС передав ізраїльтянам тіла двох заручників - ЦАХАЛ

Державна митна служба: Вибух стався на митному посту "Укрпошти" на Київській митниці, відправлення йшло на експорт з України

Нові жертви окупантів на Донеччині: 2 загиблих і 9 поранених

З ТОТ до батька на підконтрольну територію виїхав підліток, повідомив голова ОП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА