Інтерфакс-Україна
11:16 20.05.2024

Окупанти завдали ударів по Миргородському району, інфраструктуру не пошкоджено - обладміністрація

1 хв читати

Російські окупанти завдали ударів по Миргородському району Полтавської області, однак пошкоджень цивільної та критичної інфраструктури вдалося уникнути, повідомив голова Полтавської обласної адміністрації Філіп Пронін.

"Вдруге за добу ворог атакував Полтавщину. Вибухи чули в Миргородському районі. За попередньою інформацією, влучань у цивільну чи критичну інфраструктуру не було", - написав Пронін у телеграмі у понеділок.

Про постраждалих унаслідок удару та інші руйнування не повідомляють.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Даринок" відкрив сімейний розважальний комплекс площею 5 тис. кв. м

Затримано харківʼянку, причетну до теракту, через який загинув 15-річний агент рф і український військовий

ЄС пропонує створити добровільний фонд до 40 млрд євро на військові потреби України - ЗМІ

Росіяни з дрона вбили жителя Станіслава на Херсонщині

Черговий саміт ЄС розгляне нещодавні події щодо України, до лідерів Євросоюзу звернеться Зеленський

Дрони СБУ уразили дві газокомпресорні станції та склад ракет до комплексів С-300/С-400 на території РФ - джерела

Секретар Київської міськради Бондаренко написав заяву про тимчасове відсторонення у зв'язку із записами у справі Комарницького

Росіяни тричі обстріляли Покровськ, шестеро осіб постраждали

За ніч збито 16 ударних БпЛА, 9 ворожих безпілотників-імітаторів локаційно втрачені

Україна спільно з ЄС закінчили скринінг українського законодавства в межах кластера 2 "Внутрішній ринок"

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА