Інтерфакс-Україна
07:12 01.06.2024

У Харкові знайдено ще одного загиблого внаслідок удару по житловій п'ятиповерхівці

1 хв читати

У Харкові під час пошуково-рятувальних робіт у 5-поверховому житловому будинку, частково зруйнованому внаслідок ударів ЗС РФ у ніч на 31 травня, знайдено тіло ще одного загиблого.

"Під час розбору завалів на місці зруйнованого під'їзду житлового будинку виявлено тіло ще однієї загиблої людини. ️ Загалом на місці проведення аварійно-пошукових робіт виявлено та вилучено 6 загиблих", - повідомляє пресслужба ГУ ДСНС у Харківській області.

Роботи тривають. Наразі на місці події працюють 70 співробітників ДСНС і 12 одиниць аварійно-рятувальної техніки.

Таким чином загальна кількість загиблих унаслідок ударів по місту в ніч на 31 травня зросла до 7 осіб. Як повідомлялося раніше, у місці іншого влучення загинув охоронець підприємства.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти вночі атакували дронами Одеський район, постраждала людина, пошкоджені дитсадок і приватний будинок, 500 абонентів без світла

США вийдуть із групи, яка розслідує відповідальність за вторгнення в Україну

Під Києвом вночі збито 25 ворожих дронів, ще 12 локаційно втрачені, жертв та руйнувань немає – військова адміністрація

На фронтах за добу було 112 боєзіткнень, більше всього на покровському напрямку – Генштаб ЗСУ

Окупанти завдали по України 81 авіаудар за добу, ще 11 - по Курській області - Генштаб

ЗСУ вразили 6 місць скупчення окупантів та їх техніки за добу

Окупанти втратили за добу 1210 військових і 170 одиниць техніки

17 березня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Трамп заявив, що говоритиме з Путіним у вівторок - ЗМІ

Ворожих ракетоносіїв у Чорному та Азовському морі нема, у Середземному РФ тримає три носія "Калібрів" - ВМС

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА