Інтерфакс-Україна
12:41 05.06.2024

Греція видала 100 дозволів на нерегулярні автобусні перевезення для України

1 хв читати
Греція видала 100 дозволів на нерегулярні автобусні перевезення для України

Україна отримає від Греції 100 дозволів на нерегулярні автобусні перевезення пасажирів - вони будуть доступні перевізникам наступного тижня, повідомив заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач.

"Домовились про дозволи на нерегулярні перевезення з Грецією. Наразі йдеться про 100 дозволів на цей вид пасажирських перевезень. Два тижні тому ми зустрілися з грецькими колегами на Міжнародному транспортному форумі в Лейпцигу. І от уже зараз дозволи везуть в Україну", - написав Деркач у фейсбуці в середу.

Він зазначив, що українські перевізники зможуть отримати їх на пунктах видачі дозволів (ПВД) "Укртрансбезпеки" вже наступного тижня.

За словами заступника міністра, торік таких дозволів узагалі не було, і бізнесу доводилося або наймати іноземних перевізників, щоб довезти пасажирів до місця призначення в Греції, або пересаджувати пасажирів на автобуси інших перевізників, зокрема, в Болгарії.

"Тепер у наших перевізників з'явиться можливість виконувати прямі нерегулярні рейси на замовлення", - заявив Деркач.

Він запевнив, що робота над збільшенням кількості дозволів триватиме. А також зазначив, що в України достатньо регулярних маршрутів із Грецією, тому пасажири можуть без проблем придбати квиток і дістатися до місця призначення, а туроператори - планувати свою роботу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд розгляне позов про стягнення в дохід держави майже 3 млн грн необґрунтованих активів посадовця ЗСУ

Водії зможуть зафіксувати ДТП по європротоколу в "Дії" без виклику поліції вже з першого кварталу 2026 – Свириденко

Команда IT-компанії GlobalLogic з 2022р поповнилася більш ніж 1 тис. спеціалістів

Одесита, який п'яним повідомив про мінування власного будинку, посадили під домашній арешт - поліція

Минулої доби Харківщина зазнала атак у чотирьох населених пунктах, один загиблий, двоє поранених — ОВА

Трамп заявив про початок надання "золотих карток" для іноземців, які бажають жити у США

Поліція розслідує влучання дрона у житловий будинок на Львівщині

США передавали Європі пропозиції щодо повернення російської економіки у світову систему - ЗМІ

Кабмін призначив Петрука заступником міністра економіки і Пивоварова - держсекретарем Мінекономіки

Одещина зазнала чергової ворожої атаки БПЛА, є пошкодження об’єкту енергетики та житла

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА