Інтерфакс-Україна
09:19 16.06.2024

Екіпаж українського суховантажу, атакованого єменськими хуситами, покинув судно - CENTCOM

1 хв читати

Екіпаж суховантажу Verbena, який належить Україні і який експлуатує Польща, після влучання в нього випущених єменськими хуситами ракет залишає судно, повідомило Центральне командування США (CENTCOM).

У повідомленні йдеться, що "екіпаж подав сигнал лиха, вказуючи на те, що він залишає судно".

Сигнал прийняло судно Anna Meta, воно виявило моряків із Verbena і надає їм допомогу, зазначило командування.

CENTCOM уточнило, що удару по українському суховантажу хусити завдали 13 червня двома ракетами, унаслідок чого на борту виникла пожежа, з якою екіпаж впоратися не зміг.

Дії хуситів "загрожують регіональній стабільності та життю моряків у Червоному морі й Аденській затоці", і Центральне командування "і далі діятиме разом з партнерами, щоб притягнути хуситів до відповідальності та знизити їхній військовий потенціал", наголошують у повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Масштабну пожежу в Миколаєві внаслідок удару російського дрона ліквідовано - ДСНС

Українська делегація в Парижі наголосила на важливості повернення вивезених в РФ дітей і звільнення бранців – Єрмак

Україна та США підписали меморандум щодо угоди про економічне партнерство - Свириденко

Україна та США підписали меморандум щодо угоди про економічне партнерство - Свириденко

Рубіо мав розмову з Лавровим після переговорів у Парижі

Зеленський після зустрічі делегацій у Парижі: доповнюємо й уточнюємо наші позиції та працюємо заради реальної безпеки

Зеленський замінив голів Сумської та Луганської обладміністрацій – укази

Українська делегація в Парижі наголосила на важливості повернення вивезених в РФ дітей і звільнення бранців – Єрмак

Уряд Італії продовжуватиме захищати своє бачення відносин між ЄС та США – голова МЗС після зустрічі Мелоні з Трапом

Сибіга після зустрічі в Парижі: Посилення тиску на РФ має вирішальне значення для досягнення миру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА