Інтерфакс-Україна
16:32 16.06.2024

Ми передамо наступним поколінням ефективний механізм імплементації статуту ООН - Зеленський

1 хв читати
Ми передамо наступним поколінням ефективний механізм імплементації статуту ООН - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що учасники першого Саміту миру передадуть наступним поколінням ефективний механізм імплементації Статуту ООН.

"Попередні політичні покоління залишили нам Статут ООН - як основу для співпраці народів. Ми передамо наступним поколінням ефективний механізм імплементації Статуту ООН", - заявив він після завершення першого інавгураційного Саміту миру в Швейцарії в неділю.

Глава держави подякував усім учасникам першого Саміту миру за спільну роботу та перші кроки до встановлення в Україні реального миру.

"Ми відповідаємо на повномасштабне вторгнення Росії в Україну не тільки повномасштабним захистом людських життів, а й повномасштабною дипломатією", - сказав він.

"І комюніке, ухвалене днями на саміті, повністю відображає наш намір і залишається відкритим для приєднання всіх, хто поважає Статут ООН", - додав Зеленський.

Він також наголосив на важливості того, що всі, всі учасники саміту підтримали територіальну цілісність України. "Тому що без територіальної цілісності немає і не буде тривалого миру", - резюмував він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У соцмережах шириться інформація про двостороннє енергетичне перемир’я, офіційних підтверджень не надходило

Отримали першу партію енергетичного обладнання від уряду Німеччини - Свириденко

Ветеран-командир бойової машини може працювати в менеджменті логістики та службах технічної підтримки автопарків - Мінветеранів

США та Україні бракує чіткого бачення гарантій безпеки — голова євроінтеграційного комітету Ради

Продовжуються судові процеси щодо вимог податківців до Південного ГЗК з виплати 3,7 млрд грн до бюджету за невірно виплачені дивіденди

Оприлюднено демонстраційні варіанти НМТ-2026

Опалення столичних будинків може бути повністю відновлено до 1-2 лютого – директор ЦДЕ

Україна хоче приєднатися до Рекомендацій Ради ОЕСР щодо безпечного управління відходами і дослідження хімічних речовин

Україна та ОАЕ обговорили розвиток програми Food from Ukraine та розвиток агрохабів

В Україні в п’ятницю очікується зниження температури, на півночі сніг та ожеледиця – Укргідрометцентр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА