Інтерфакс-Україна
12:50 21.06.2024

Міносвіти не рекомендуватиме школам розпочинати навчальний рік раніше

1 хв читати
Міносвіти не рекомендуватиме школам розпочинати навчальний рік раніше

Міністр освіти і науки Оксен Лісовий заявляє, що відомство не рекомендуватиме школам розпочинати новий 2024/2025 навчальний рік раніше.

"Щодо шкіл. Ми не розпочинатимемо навчальний рік раніше. Ми працюватимемо з графіками занять там, де немає позмінного навчання, зміщуючи початок уроків у школах на 10:00. Зараз працюємо над цими рекомендаціями", - сказав Лісовий на "Годині запитань до уряду" у Верховній Раді в п'ятницю, відповідаючи на запитання про перебіг нового навчального року у зв'язку з проблемами в енергетиці.

Також, за його словами, міністерство продовжує допомагати забезпечувати школи технічними засобами для генерації електроенергії. "У крайніх випадках повертатимемося до змішаного або онлайн навчання в пікових складних періодах".

Як повідомлялося, Міносвіти розробило рекомендації для закладів вищої, передвищої та професійно-технічної освіти щодо підготовки до нового 2024/2025 навчального року. Зокрема для закладів вищої освіти та фахової передвищої освіти рекомендується розпочати навчальний 2024/2025 рік у першій половині серпня для всіх претендентів, окрім першокурсників, а також використовувати суботні дні як робочі в теплі місяці року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Умєров: цього року на фронт буде поставлено понад 4 млн дронів

Зеленський про результати засідання Євроради: Навіть у час війни ухвалюємо рішення, які наближають до вступу в ЄС

ВАКС оголосив перерву в засіданні з обирання запобіжного заходу Чернишову

Колишній т.в.о. начальника Харківського СІЗО підозрюється у причетності до смерті ув'язненого

Умєров: Один з нових виробів для боротьби з "шахедами" показав дуже високу ефективність

Чернишов на суді: жодна земельна ділянка не втрачена і не могла бути втрачена

Підхід до фортифікацій змінився з урахуванням тактики ворога - Умєров

Через російську повітряну атаку на Полтавщині пошкоджено заклад охорони здоров'я

Умєров: далекобійних операцій буде більше, вже готується контрактація нових десятків тисяч далекобійних дронів

Умєров: на середину 2025р вже виконано понад 50% обсягів робіт з будівництва фортифікацій, запланованих на цей рік

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА