Інтерфакс-Україна
13:58 25.06.2024

ЄСПЛ визнав вичерпними докази у справі "Україна проти РФ" щодо Криму - Мін'юст

1 хв читати
ЄСПЛ визнав вичерпними докази у справі "Україна проти РФ" щодо Криму - Мін'юст

Європейський суд з прав людини визнав, що уряд України надав вичерпні докази у справі "Україна проти РФ" щодо Криму, повідомляє пресслужба Міністерства юстиції України.

"У своєму рішенні ЄСПЛ вказав, що уряд України надав вичерпні докази, які ефективно та поза всяким сумнівом продемонстрували масштабні та систематичні порушення представниками рф та підконтрольних їй осіб прав та свобод, що захищаються Конвенцією про захист прав людини та основоположних свобод (далі – Конвенція) і протоколами до неї", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому на сторінці Мін’юсту у фейсбуці у вівторок.

У свою чергу у пресслужбі президента повідомили, що уряд України надав вичерпні докази систематичних порушень з боку РФ, зокрема в незаконних затриманнях і обшуках, жорстокому поводженні, переслідуванні представників релігійної спільноти та кримських татар, припиненні діяльності українських і кримськотатарських медіа, забороні української мови в школах.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стефанчук закликав до посилення військової допомоги Україні після нічної атаки РФ

У Тернополі через атаку РФ пошкоджені сім багатоповерхівок та 10 підприємств

Більше 60 постраждалих та 12 жертв через атаку РФ - МВС

Зеленський про нічну атаку РФ: Кожен такий терористичний російський удар – це достатня причина для нових санкцій

Унаслідок масованої ворожої атаки в чотирьох районах Києва пошкоджені будинки, 11 осіб постраждали – мер

Лубінець про атаку РФ: У відповідь на цей терор цивілізований світ має об'єднатися та зупинити його

Сибіга про атаку РФ: Світ має тиском вимагати від Росії припинити вбивства

Окупанти атакували дроном цивільного в Херсоні - ОВА

Сибіга обговорив з президентом Азербайджану ключові теми українсько-азербайджанських відносин

За ніч і ранок збито 45 крилатих ракет, знешкоджено 266 ворожих БПЛА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА