Інтерфакс-Україна
08:53 27.06.2024

У результаті ворожих обстрілів на Харківщині 13 постраждалих

1 хв читати
У результаті ворожих обстрілів на Харківщині 13 постраждалих

За минулу добу ворожих авіаударів зазнали Дергачі, де постраждали 12 осіб, зокрема троє дітей, Мале Веселе, де травмовано чоловіка, його госпіталізовано, повідомив начальник ОВА Олег Синєгубов.

Крім того, протягом доби окупанти завдавали ударів по Куп'янську, внаслідок ворожого обстрілу УМПБ-Д30 пошкоджено будинок, господарські будівлі. У с. Петропавлівка внаслідок влучання двох ворожих КАБів пошкоджено адмінбудівлю, було завдано удару по Харкову, "пошкоджено будівлю цивільного підприємства. Інформація про постраждалих не надходила", - написав Синєгубов у своєму телеграм-каналі.

За інформацією ОВА, пошкоджено приблизно 65 будинків, господарські будівлі, торговельний центр, автомобілі, адмінбудівлю.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Енергетики працюють над відновленням світла для близько 30 тис. абонентів у двох районах Одеси та області, роботи тривають безперервно – Кулеба

Зеленський: Робота з відновлення енергопостачання в регіонах "має бути оперативною, і відповідальність за це персональна"

Зеленський: Заяви РФ щодо продовження війни у 2026 р. потребують сміливості наших партнерів

Графіки відключення електроенергії діятимуть у четвер майже по всій Україні

Орбан заявив, що Єврокомісія зняла питання щодо використання російських заморожених активів з порядку денного Ради ЄС

Зеленський та Павел обговорили ситуацію на фронті та продовження чеської ініціативи

"Слуга народу" обрала новим лідером партії першого віцеспікера парламенту Корнієнка - Арахамія

Рішення саміту ЄС матимуть наслідки як для України, так і для самого Союзу

В Запорізькому районі росіяни атакували дроном цивільне авто, двоє поранених

До українських вишів з окупованого Криму вступає майже на 90% менше дітей, ніж до вторгнення, - представниця президента в АРК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА