Інтерфакс-Україна
18:56 03.07.2024

Кулеба і Блінкен обговорили посилення української ППО та відновлення енергосистеми

1 хв читати
Кулеба і Блінкен обговорили посилення української ППО та відновлення енергосистеми

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба обговорив із державним секретарем США Ентоні Блінкеном кроки щодо посилення протиповітряної оборони України, відновлення енергосистеми та очікувані результати майбутнього саміту НАТО у Вашингтоні.

"Я поговорив із Ентоні Блінкеном про нашу роботу з посилення протиповітряної оборони України, яка триває, а також відновлення нашої енергосистеми та України загалом", - написав Кулеба в соцмережі Х.

Також глави МЗС під час розмови зосередили увагу на очікуваних результатах саміту НАТО у Вашингтоні.

"За останні декілька років Америка зміцнила свою роль держави альянсів, і саміт, безсумнівно, продемонструє це", - висловив упевненість Кулеба.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Штучний інтелект встановив, що заяви Трампа і членів його адміністрації збігаються з наративами Кремля – ЗМІ

АРМА перевірить інформацію щодо вартості активів виробника "Моршинської" у ВАКС і СБУ

Вартість активів виробника "Моршинської" за півтора роки зросла вдвіччі - до 5,8 млрд грн

Зеленський про обстріл Черкас: кожен новий день – новий чіткий доказ, що на Росію треба тиснути

Зеленський запропонував уряду Іспанії допомогу в подоланні наслідків блекауту

Подачу газу для населення в Черкасах відновлено – мер

Справедливість неминуче приходить – Зеленський про ліквідацію представників командування збройних сил РФ

Білий дім: Трамп чітко дав зрозуміти, що хоче бачити постійне припинення вогню в Україні, а не будь-які тимчасові паузи в бойових діях

Зеленський: Немає причин чекати 8 травня, має бути негайне і безумовне припинення вогню

Сибіга за дорученням президента запропонував Іспанії, Португалії та Франції допомогу у подоланні кризи енергопостачання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА