Інтерфакс-Україна
10:23 08.07.2024

Зеленський зустрінеться зі спікером Палати представників Джонсоном у середу - ЗМІ

1 хв читати
Зеленський зустрінеться зі спікером Палати представників Джонсоном у середу - ЗМІ
Фото: https://www.president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський зустрінеться зі спікером Палати представників США Майком Джонсоном у середу під час саміту НАТО у Вашингтоні, передає Reuters із посиланням на графік Джонсона.

"Очікується, що підтримка України стане темою саміту у Вашингтоні цього тижня. Існують побоювання щодо майбутньої підтримки США Києва, якщо Дональд Трамп переможе на президентських виборах 5 листопада", - йдеться в повідомленні агентства на сайті.

Агентство зазначає, що у квітні Джонсон очолив двопартійний пакет допомоги розміром $95 млрд для України, Ізраїлю і Тайваню, проти якого виступили союзники колишнього президента Трампа в Конгресі.

Кандидат у президенти від Республіканської партії Трамп дав зрозуміти, що в разі свого обрання він швидко скоротить допомогу Києву. Минулого місяця агентство Reuters повідомило, що двоє ключових радників Трампа надали йому план щодо припинення війни Росії проти України - в разі його перемоги на президентських виборах 5 листопада - який містить заяву Україні про те, що вона отримає більше зброї від США тільки в тому разі, якщо вступить у мирні переговори.

Із 2022 року США надали Україні військову допомогу на суму понад $50 млрд.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Бензину немає і не буде – на День Незалежності України російським телеглядачам показали правду про "сво"

Івановська виступає за збільшення кількості представників мовного омбудсмена в регіонах

В Києві у 2025р пошкоджено 63 заклади освіти - КМДА

Прохолода збережеться в Україні найближчими днями, місцями пройдуть короткі дощі

Мовний омбудсмен не бачить підстав для надання угорській мові привілеїв серед інших мов нацспільнот або мов ЄС

Міністри оборони України та Румунії обговорили розвиток промислової кооперації у сфері оборони

КНР не планує направляти миротворців в Україну - МЗС

Мовний омбудсмен про російськомовні книги: Наш шлях – не через заборону, а через утвердження українського

Під Лиманом ускладнилась ситуація на фронті, 63 ОМБр ліквідувала 17 окупантів

Працівники НАБУ просять суд про відкритий розгляд скарги на арешт Магамедрасулова

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА