14:02 30.08.2021

Кабмін має опрацювати питання створення водневого трубопроводу Україна-ЄС - указ

1 хв читати
Кабмін має опрацювати питання створення водневого трубопроводу Україна-ЄС - указ

Кабінет Міністрів України до 31 серпня має опрацювати питання щодо створення нового водневого продуктопроводу Україна-ЄС та залучення інвестицій для реалізації цього проекту.

Відповідне доручення міститься в рішенні Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) від 30 липня цього року, яке було введене в дію указом президента №452 від 28 серпня та оприлюднене на сайті глави держави.

Крім того, уряд до 31 грудня має схвалити водневу стратегію України та затвердити план заходів для її виконання. Він передбачатиме внесення відповідних змін до законодавства.

Крім цього, згідно з указом, у питаннях кліматичної політики Кабмін має до 31 жовтня розробити та затвердити порядок і джерела фінансування природоохоронних заходів, які містяться в Національному плані скорочення викидів (НПСВ).

Водночас уряд до 31 серпня має внести зміни до НПСВ у частині перегляду термінів реалізації природоохоронних заходів.

У документі також наголошується на необхідності розробки та затвердження до 31 жовтня переліку заходів для забезпечення модернізації української енергосистеми з урахуванням зобов'язань України в рамках Паризької угоди щодо клімату та інших міжнародних кліматичних договорів. Зокрема, в контексті заміщення вугільної генерації іншими джерелами енергії, інтеграції до європейських енергетичних ринків та залучення інвестиції у проекти модернізації.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА