11:44 25.10.2021

Приватні інвестиції можуть відіграти провідну роль у реалізації кліматичних зобов'язань України - IFC

2 хв читати
Приватні інвестиції можуть відіграти провідну роль у реалізації кліматичних зобов'язань України - IFC

Приватні інвестиції можуть відіграти ключову роль у забезпеченні виконання Україною зобов'язань у рамках Паризької угоди щодо клімату та Європейського "зеленого" курсу, переконаний керівник регіонального офісу IFC в Україні, Білорусі та Молдові Джейсон Пеллмар.

"Україна нещодавно схвалила Оновлений національно визначений внесок до Паризької угоди, зобов'язавшись скоротити викиди парникових газів на 65% до 2030 року від рівня 1990 року. Однак іще важливішим та амбітнішим кроком є зобов'язання України інтегруватися з European Green Deal та триматися курсу на вуглецеву нейтральність до 2060 року, що потребуватиме величезних інвестицій... Ми в IFC твердо переконані, що приватний сектор може відіграти провідну роль у реалізації цих зобов'язань", - сказав Пеллмар в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" та порталу Green Deal.

Водночас, за його словами, державний сектор також має відіграти важливу роль.

"Уряд має здійснювати певні некомерційні капіталовкладення за допомогою донорів і міжнародних партнерів. Водночас переважний обсяг необхідних інвестицій має надходити з приватного сектору. І це та сфера, де IFC має знання та досвід. Тому ми продовжуємо працювати з приватним сектором для стимулювання сталого фінансування, а також сприяти впровадженню "зелених" технологій, що скорочують негативний вплив на довкілля", - зазначив Пеллмар.

Раніше в українському уряді неодноразово зазначали, що для зниження викидів парникових газів на 65% до 2030 року Україні потрібно EUR102 млрд. Водночас згідно з оптимістичним сценарієм зниження викидів, оприлюдненими Центром економічного відновлення, за умови інвестування EUR50 млрд у декарбонізацію Україна може знизити викиди СО2 на 64% до 2030 року.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Оператори ГТС, ПСГ та "Нафтогаз" приєдналися до проекту з виробництва та експорту водню до ЄС

ФРН має відмовитися від вугільної генерації до 2030 року, виробляти 80% е/е з ВДЕ - коаліційна угода

ЄС планує уловлювати 5 млн тонн СО2 щорічно до 2030 року – ЗМІ

Кабмін не затверджував мету щодо відмови від вугільної генерації до 2035 року, Міненерго має скоригувати дату – віце-прем'єр

Палата представників США схвалила законопроект про видатки в $2 трлн на клімат і соціальну сферу

Зелена енергетика: побачити можливості в невизначеності

Єврокомісія пропонує заборонити імпорт пов'язаних із вирубуванням лісу товарів

Кулеба вважає, що посилення енергетичної дипломатії допоможе Україні подолати зовнішні виклики у сфері енергетики та клімату

"ДТЕК ВДЕ" повідомила на біржі про невиплату "ГарПоком" коштів від "зелених" євробондів та ініціювала розслідування

Близький до "Слуги народу" екс-депутат Лещенко назвав умови виплат ДТЕК 3,5 млрд боргу за "зелену" е/е

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА