17:36 24.02.2011

Марек Сівець: За рік президентства Віктора Януковича українська влада стала більш згуртованою, а державні діячі – більш принциповими

2 хв читати
Марек Сівець: За рік президентства Віктора Януковича українська влада стала більш згуртованою, а державні діячі – більш принциповими

Екс-віце-президент Європарламенту, депутат Європарламенту, член Комісії з питань співробітництва ЄС з Україною Марек Сівець під час свого візиту до Києва відповів на запитання агентства "Інтерфакс-Україна".

Запитання: Пане Сівець, Ви перебуваєте в Києві під час першої річниці інавгурації президента України Віктора Януковича. Як Ви оцінюєте ситуацію в нашій країні?

Відповідь: Через рік (перебування В.Януковича при владі – ІФ) я можу сказати, що Україна є більш стабільною та консолідованою, влада є більш згуртованою, а можновладці – більш принциповими. Тож я поважаю те, що було досягнуто в економіці, і підтримую розпочаті реформи.

Запитання: На Вашу думку, наскільки реальними є плани України підписати угоду про зону вільної торгівлі з ЄС до кінця цього року?

Відповідь: Я думаю, що це справді реально – підписати договір про Асоціацію цього року. І, як завжди, коли мова йде про гроші й економіку, це нелегко – вести переговори, але я вважаю, що є добра воля з обох сторін, щоб завершити переговори цього року.

Запитання: А як щодо надання безвізового режиму з країнами ЄС до середини наступного року?

Відповідь:Надання безвізового режиму є проблемою, але я вважаю, що ми почали важливі переговори. Існує дорожня карта. Це дає можливості зробити візовий режим простішим і, врешті-решт, відмовитися від віз взагалі.

Запитання: Раніше Ви казали, що ЄС завжди готовий простягнути руку допомоги Україні, а як тепер?

Відповідь:Є кілька діючих проектів (між ЄС і Україною – ІФ), однак все-таки цього не достатньо. Але я вважаю, що в перспективі ми будемо обговорювати нові проекти у фінансовій сфері. І на даний момент Україна може звернутися за допомогою.

Запитання: Українська опозиція останнім часом дуже активна в Європі. Чи переконують її доводи європейців?

Відповідь: Важко сказати, але моя думка така, що зазвичай ми намагаємося говорити про наші проблеми вдома, а потім йдемо до сусідів. Іноді в мене складається таке враження, що українська опозиція більше говорить за кордоном, ніж у межах власної країни.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Турчинов: Вибори не повинні бути для країни стихійним лихом

Судова реформа це приклад, як можна проводити зміни, коли є політична воля - Режі Брійя

Ухвалення узгодженого з МВФ закону "Про Антикорупційний суд" є передумовою для побудови демократичної України - посол США

Д.Костржевський: аеропорт "Київ" не відмовляється від плану подовження ЗПС

Д. Костржевський: Наступного року аеропорт "Київ" подвоїть свої потужності (I частина)

Глава НСЗУ: Медреформа має змінити економічні стимули і поведінку постачальника медпослуг

Головлікар "Охматдиту": "Я дуже хочу змінити менталітет лікарів і медперсоналу, – вони мають любити свого пацієнта"

Ніна Южаніна: "Якщо ми заблукали з податком на виведений капітал, то з BEPS буде ще важче"

В.Гройсман: Я нікому не дам використовувати адмінресурс у виборчих кампаніях

С.Гусовський: Розірвання договору змушує забудовника сідати за стіл переговорів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА