19:33 22.07.2020

Apple має намір досягти нульового рівня викидів CO2 до 2030 р

2 хв читати
Apple має намір досягти нульового рівня викидів CO2 до 2030 р

Американська Apple Inc. оголосила про мету скоротити нетто-викиди вуглекислого газу до нуля в усьому ланцюжку поставок і виробництва до 2030 року.

Як повідомляється в прес-релізі компанії, Apple має намір за цей період знизити викиди на 75%, також розвиток технологій скорочення вмісту вуглекислого газу в атмосфері дозволить компенсувати інші 25%.

В Apple зазначили, що компанія вже досягла нульових нетто-викидів у своїх операціях.

Як зазначає The Wall Street Journal, майже вся продукція Apple на даний момент виробляється в Китаї. Китайським постачальникам, які мають намір продовжувати працювати з Apple, доведеться переглянути свої операції, щоб відповідати екологічним цілям американської компанії, вважає аналітик Wedbush Securities Ден Айвс.

За даними Apple, 71 партнер компанії з 17 країн взяв на себе зобов'язання виробляти свою продукцію, використовуючи тільки поновлювані джерела енергії (ВДЕ). Компанія розраховує, що проекти в сфері ВДЕ дозволять уникнути викиду в атмосферу понад 14,3 млн метричних тонн CO2 на рік.

В Apple також повідомили, що кліматичний фонд US-China Green Fund інвестує $ 100 млн у проекти підвищення енергетичної ефективності постачальників компанії.

Apple приєдналася до інших компаній, які ставлять перед собою кліматичні цілі. У січні поточного року Microsoft Corp. повідомила, що до 2030 року має намір досягти негативного рівня емісій, а до 2050 року повністю усунути наслідки викидів за весь час з моменту заснування компанії у 1975 році.

У червні Amazon.com Inc. оголосила про запуск венчурного фонду обсягом $ 2 млрд, який зосередиться на інвестиціях в технології для зменшення наслідків зміни клімату.

 

 

РЕКЛАМА
Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Siemens Energy і Porsche почнуть виробляти "зелене" паливо в Чилі

TA Ventures у 2021 році планує відкрити фонд підтримки стартапів із жінками-кофаундерами

Україна і Австралія обговорили можливості виходу української продукції на австралійський ринок, а також залучення австралійських інвестицій і технологій в країну

ВР відправила на повторне друге читання законопроект про "інвестнянь"

Міністр промисловості і технологій Туреччини відзначив інвестиційний та ресурсний потенціал України

Шмигаль на зустрічі з представниками турецького бізнесу розповів про плани розвитку інфраструктури в Україні та перспективи інвестицій

ЄБРР виділить Dragon Capital $ 12,5 млн на фінансування комерційної нерухомості

Кабмін вніс ЗТМК до списку для приватизації, в новому статуті підприємства Group DF Фірташа не має пріоритету на викуп

Максимальна вартість ДПЗКУ під час приватизації може становити $150-200 млн – голова агрокомітету

Надходження від малої приватизації до кінця 2020 року становитимуть 2 млрд грн - заступник міністра економіки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА