07:11 25.07.2020

Microsoft разом із низкою компаній створила коаліцію з переходу до нульового викиду СО2

2 хв читати
Microsoft разом із низкою компаній створила коаліцію з переходу до нульового викиду СО2

Американська Microsoft Corp. створила коаліцію Transform to Net Zero спільно з Mercedes-Benz, Nike Inc., Starbucks Corp., Unilever, Danone, A.P. Moeller-Maersk, Natura & Co. і Wipro.

Вона націлена на надання допомоги бізнесу в усьому світі в переході до нульового рівня шкідливих викидів, повідомляється в прес-релізі Microsoft.

Учасники коаліції мають намір ділитися власним досвідом на шляху до досягнення нульового рівня викидів до 2050 року, скорочувати власні шкідливі викиди в усіх ланках комерційних і виробничо-збутових ланцюжків і взаємодіяти з регулюючими органами для спільного обговорення ініціатив. Також вони мають намір інвестувати в продукти, послуги та бізнес-моделі, які допомагають посилити позитивний ефект.

Microsoft у рамках своєї екологічної ініціативи планує відмовитися від дизельного палива до 2030 року. Постачальники хмарних послуг зазвичай використовують дизельні генератори резервного живлення для безперервної роботи центрів обробки даних. Хоча на дизельне паливо припадає менше 1% викидів, Microsoft розробляє нову програму з переходу від вуглецевої сировини на низьковуглецеві джерела палива, зокрема водень і накопичувачі енергії.

У січні цього року Microsoft оголосила про плани перейти на негативний рівень викиду вуглецю до 2030 року, усунути наслідки вуглецевих викидів за весь час з моменту заснування компанії у 1975 році, а також про інвестиції в розмірі $ 1 млрд до Фонду кліматичних інновацій.

Першою інвестицією в рамках цього фонду стане вкладення Microsoft $ 50 млн у венчурний фонд Energy Impact Partners (EIP) - глобальну платформу для інновацій в сфері трансформації енергетичних і транспортних систем.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Міністерство поки що не отримувало від Ярославського офіційної пропозиції щодо ХДАВП - Уруський

Ярославський заявив про готовність залучити $1 млрд для відродження Харківського авіазаводу

"Укрпошта" об'єднається з ДП "Преса"

Компанія "Метінвесту" розіслала пропозиції про викуп акцій у міноритаріїв "Запоріжвогнетриву" за процедурою squeeze-out за 20 грн кожна

Шведська Embracer Group AB придбала українську компанію з розробки комп'ютерних ігор 4A Games

Чеський машконцерн Witkowitz має намір інвестувати від EUR50 млн у нові потужності на "Південмаші"

Кулеба затвердив КРІ роботи закордонних диппредставництв у напрямі популяризації українського експорту і залучення інвестицій

Кабмін допускає приватизацію до 50% акцій "Нафтогазу", "Укрзалізниці" та "Укрпошти", пропонує заборонити продаж "Енергоатому" й "Укренерго"

Мінфін на аукціонах ОВДП залучив 4,9 млрд грн на 4 міс. під 7% і $190 млн на 1,5 року під 3,6%

Україна і Саудівська Аравія обговорили розвиток торгівлі та інвестицій між країнами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА